Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet radiowy - nici ze streamowania?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kubski145

Kubski145

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 10 10 2017 - 20:27

Witam posiadam internet radiowy. Do głowy mi nie przyszło, że mogą być jakieś problemy ze streamowaniem. Koledzy mi polecali radiówkę bo nie miałem zbyt dużego wyboru u mnie na wsi, gdyż miałem do wyboru jakieś LTe, orange bez światłowodu i właśnie radiówkę. Pierwotnie zależało mi na niskim pingu w grach, ale zobaczyłem że mam fajny upload to pomyślałem że sobie postreamuję. Niestety gubi mi klatki nieregularnie ale jednak gubi. Czasami jest ok, ale czasami tragedia.

 

Czy da się coś z tym zrobić? - Na linii ja --> dostawca nie ma jakichś drzew czy niewiadomo czego. Zwykłe bloki mieszkalne. Do jego bazy mam z jakieś 600 metrów.

 

Jeśli potrzeba wam więcej informacji to piszcie.



  • 0

#2 nowotny

nowotny

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 28 12 2017 - 09:48

No i raczej streamowac nie będziesz. Na forach jest bardzo wiele tego typu pytań o internet radiowy. Ale takie uroki tego rodzaju internetu.Dostepność jest duża, cena nie taka wysoka.Ale jesli chodzi o szybkość i stabilność to tak wesoło nie jest.

Dowiedz się jeszcze tutaj czy w Twojej okolicy nie ma jakiegoś innego dostawcy neta jakiegoś bardziej stabilnego ( światłowód, kabel)



Użytkownik pawel315 edytował ten post 30 12 2017 - 00:29

  • 0

#3 janczubak

janczubak

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 12 02 2018 - 20:47

Miałem radiowy i zmieniłem na mobilny bo taniej i lepsza prędkość. 


  • 0

#4 tal

tal

    Początkujący

  • 106 postów

Napisano 07 08 2018 - 14:47

No niestety ale radiowy internet ma tendencje do przerywania. Tak wiec ciężko jest na nim streamować. No chyba, że masz bardzo dobrego i stabilnego odbiorcę. Do streamowania polecam

światłowód

internet kablowy

ewentualnie jakis szybki internet mobilny ( z dużym pakietem do wykorzystania).

 

Na tej stronie możesz sobie ogólnie poczytać jakie oferty mają poszczególni dostawcy: https://panwybierak.pl/dostawcy



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych