Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet nie dziala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 norbi123

norbi123

    Początkujący

  • 132 postów

Napisano 25 05 2008 - 20:06

Zaczne od tego ze mialem przed remontem komputer na pietrze i na remont go odlaczylem i podlaczylem na dole wszystko tak samo i do gory internet byl a na dole juz nie ma. Mam internet z neti oraz modem Sagem f@st 800-840 i jak podlaczam modem do kompa to dioda power sie swieci na ciagle a adsl miga caly czas. Probowalem instalowac juz rozne sterowniki i nadal nic. Podlaczylem modem do laptopa i internet jest oraz dioda adsl odrazu swieci sie na ciagle a przy komputerze stacjonarnym nie chce sie zapalic na stale. Ma ktos moze jakis pomysl co zrobic zeby internet dzialal?? Dodam jeszcze tylko ze napewno wszystko jest dobrze polaczone wiec to chyba wina sterownikow albo cos w kompie blokuje internet ale nie mam pojecia co to moze byc...

  • 0

#2 webtrax

webtrax

    Stały użytkownik

  • 180 postów

Napisano 25 05 2008 - 20:31

Zadzwon do netii, wina najprawdopodobniej leży po ich stronie.

  • 0

#3 norbi123

norbi123

    Początkujący

  • 132 postów

Napisano 26 05 2008 - 15:39

No dzwonilem do nich ale oni mowia ze wszystko jest dobrze i chyba maja racje bo internet w laptopie dziala a w pc nie dziala. Wiec to wyglada jak by sygnal internetu byl blokowany przez pc tylko nie wiem jak
  • 0

#4 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 27 05 2008 - 08:44

Filtry przy telefonach masz pozakładane?
  • 0

#5 norbi123

norbi123

    Początkujący

  • 132 postów

Napisano 27 05 2008 - 11:47

Tak mam. Polaczenie jest dobre bo internet od czasu do czasu sie pojawi aby potem zniknac. Czy moga byc jakies zaklocenia na liniach albo za slaby sygnal?
  • 0

#6 kurio

kurio

    Pan

  • 282 postów

Napisano 27 05 2008 - 13:01

Ja dlubalem 3 dni przy braku neta (dzwonilem do providera - mowil, ze wszystko git) wymienilem nawet kabel rj45. Okazalo sie, ze rozwiazaniem jest nowa sieciowka. Jesli masz sieciowke zapasowa to sprawdz, czy bedzie dzialac. Jak nie to moze wina rj45? Watpie zeby wina stala po stronie software'u..
  • 0

#7 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 27 05 2008 - 13:19

Ja dlubalem 3 dni przy braku neta (dzwonilem do providera - mowil, ze wszystko git) wymienilem nawet kabel rj45. Okazalo sie, ze rozwiazaniem jest nowa sieciowka. Jesli masz sieciowke zapasowa to sprawdz, czy bedzie dzialac. Jak nie to moze wina rj45? Watpie zeby wina stala po stronie software'u..

Ten modem podłacza się przez USB

Jeśli net "pojawia się i znika" to stawiałbym na jakieś uszkodzenie lini, spaprane gniazdka, coś w tym stylu - posprawdzaj czy z tym jest wszystko w porządku. Czy telefon na tym gniazdku działa normalnie (bez trzasków itp?)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych