Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet domowy, który dostawca?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 panterada

panterada

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 10 02 2016 - 01:23

Właśnie to też zaleczy wszystko od tego gdzie się mieszka i jaki ma się zasięg. Najlepiej można sobie sprawdzić wcześniej w jakiś porównywarkach np. www.panwybierak.pl i sprawdzić jaki dostawca jest najlepszy w twojej miejscowości i porównać ceny i oferty i wtedy można coś rozsądnego wybrać. Ja tak zrobiłam z telewizją i teraz cieszę się z decyzji że taką podjęłam a nie inną. Czasami warto poszperać, poszukać:)



  • 0

#22 Miro23

Miro23

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 24 03 2016 - 13:18

Ja własnie noszę się z zamiarem zmiany dostawcy, ten którego mam obecnie to za bardzo mi nie pasuje, a u mowa mi się niebawem kończy to wiadomo, że nie zostanę przy nim. 

Panterada, ta porównywarka jest darmowa? Nie korzystałem jeszcze nigdy z porównywarek, można tam na przykład wyszukać lokalnie dostawców? 



  • 0

#23 panterada

panterada

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 25 03 2016 - 23:52

Tak jak najbardziej idzie znaleźć swoich dostawców musisz tylko wpisać swoja miejscowość i znajdzie ci najbliższych w twojej okolicy:) A za korzystanie nic się nie płaci.


  • 0

#24 Bartman

Bartman

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 20 04 2016 - 18:39

Ja bym tak do końca tym porównywarką nie wierzył jeżeli chodzi o net inny niż po kablu. Niestety ale czasami najbliższe uwarunkowania wokół danego mieszkania sprawiają, że sygnał sieci jest gorszy niż powinien...


  • 0

#25 kamilwolarz

kamilwolarz

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 18 06 2016 - 14:42

Żadnych takich dostawców. Odradzam od razu też orendże i inne mobilne dziadostwa. Po paru latach z neostradami, orendzami i innymi dziadowskimi sieciami wybrałem ofertę lokalnego dostawcy internetu na Rudzie Śląskiej skąd pochodzę - Bignet.pl

I tego się już będę trzymał bo nie ma żadnych awarii, zacinek. Stabilne łącze. Polecam czasami sprawdzić po lokalnych dostawcach usług bo mają o wiele stabilniejsze łącza i dbają o klientów.


  • 0

#26 kolda

kolda

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 10 03 2017 - 13:52

na pewno odradzam vectre - ciągłe awarie, przerwy w dostawie no i namolni konsultanci potrafiący wydzwaniać po trzy razy dziennie. Osobiście polecam Orange


  • 0

#27 mantra

mantra

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 06 2017 - 12:23

Dla zainteresowanych Internetem LTE, odsyłam do sprawdzenia Rankingu Internetu LTE ->http://rankinginternetu.pl/ranking-internetu-lte/


  • 0

#28 Dzoana666

Dzoana666

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 04 08 2017 - 09:53

Jak moge coś doradzić to polecam lokalnych dostawców a nie pchać sie w duże koncerny, wynalazłam firme Airmax po wyczytaniu opini na forach i zaryzykowałam, fakt dużo było podzielonych zdań ale wiadomo jeden lubi las drugi córke leśniczego. Mam neta od nich 48/6 od 6 miesięcy i jest spoko, wiec moge ich z czystym sercem polecić http://airmax.pl/klienci_ind/internet/


  • 0

#29 been

been

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 06 09 2017 - 00:26

Lokalni dostawcy mają najlepsze oferty cenowe i w pierwszej kolejności by je przejrzała na Twoim miejscu. Dobry internet w podlaskim ma dostawca Koba, jest wersja kablowa i radiowa


  • 0

#30 szotgun

szotgun

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 09 10 2017 - 20:18

Jakoś ja nie mam problemu z internetem z Orange, czasami irytuje jedynie fakt, że nie informują o przerwach w jego dostawie.


  • 0

#31 Info-studio_pl

Info-studio_pl

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 23 11 2017 - 12:23

Na Twoim miejscu po prostu porównałbym kilka propozycji od lokalnych dostawców, popytał sąsiadów jaki oni mają internet oraz jak się sprawuje w sensie prędkości i dopiero wtedy podjąć ostateczną decyzję.



  • 0

#32 tal

tal

    Początkujący

  • 106 postów

Napisano 12 12 2017 - 14:31

Na Twoim miejscu po prostu porównałbym kilka propozycji od lokalnych dostawców, popytał sąsiadów jaki oni mają internet oraz jak się sprawuje w sensie prędkości i dopiero wtedy podjąć ostateczną decyzję.

 

No dokladnie. Na takie ogólne pytanie typu jakiego dostawcę internetu wybrać bardzo trudno jest odpowiedzieć ponieważ inna oferta lokalnych dostawców jest przygotowana dla Warszawy, inna będzie w Poznaniu a inna w mniejszych miejscowościach, gdzie wybór często jest zresztą ograniczony....

Polecam wejść sobie na przykład tutaj:

https://panwybierak.pl/

Po wpisaniu swojego miasta i swojej ulicy wyskoczy Wam cała lista operatorów ogólnopolskich oraz lokalnych wraz z ofertami ( dotyczącymi samego internetu albo inernetu plus telewizji). Wybór będzie łatwiejszy. 



  • 0

#33 Marcin_Cinek

Marcin_Cinek

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 02 02 2018 - 10:19

Dzień dobry osobiście polecam firme Airmax gdzie dają darmowy test bez podpisywania w ciemno umowy i szybkie prędkości powyzej 100Mb sprawdzie czy jestescie w ich zasiegu naprawde warto

http://airmax.pl/internet/


  • 0

#34 ewkaMisz

ewkaMisz

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 06 02 2018 - 11:37

ja mam internet z Play , ale kończy mi się umowa i wybiorę coś innego, słaby zasięg poza miastem mają, co więcej potrzebuje nielimitową ofertę, obecnie płacę 60 zł za 50 gb a to nie zawsze wystarcza na 3 osoby i mam problemy przed końcem okresu rozliczeniowego. Na 100% nie zdecyduje się na vectra, oni mają co chwile problemy z siecią, najbardziej awaryjny dostawca. 


  • 0

#35 anderu88

anderu88

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 12 02 2018 - 19:14

Ja mam mobilny z Plusa i śmiga.


  • 0

#36 Michalszik

Michalszik

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 16 04 2018 - 12:46

Zgadzam się z poprzednikami, najlepiej wyszukać ofertę dla danej lokalizacji, sporo jest różnych stron porównujących operatorów, ja osobiście korzystałem z https://operatorzy.net.pl, na moim terenie najlepszy okazał sie airmax.


  • 0

#37 tal

tal

    Początkujący

  • 106 postów

Napisano 07 08 2018 - 14:45

No też jest to opcja



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych