Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet Cyfrowy Polsat - gry Online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 haku33

haku33

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 19 03 2011 - 12:19

Witam. Mam zamiar zakupic internet w cyfrowym polsacie i chcialbym zapytac jakie będę miał pingi na grze "Counter-Strike 1.6" ? I tam są także limity. więc Czy te limity się szybko będą kończyć na grze Counter-Strike 1.6 ?

i czy on w ogole szybki? bo podobno do 28mb . Prosze o wytłumaczenie wszystkiego .

  • 0

#2 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 19 03 2011 - 13:15

To tak
Ping oscyluje w granicach 30-60ms (zależy od siły sygnału)
Limity, to na początek masz 30GB tylko, że 5GB w godzinach 8-24, a 25GB 24-8 więc przeczytaj dobrze umowę. Co do grania CS dużo nie potrzebuje.
Jak chcesz grać w CS np i inne gry to tylko polecam zdecydowanie kabel! Neostradę np
Co do prędkości to więcej jak 20Mb/s w nocy nie da się wycisnąć (kolega z wioski ma :omg:)

Użytkownik cabana edytował ten post 19 03 2011 - 13:16

  • 0

#3 haku33

haku33

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 19 03 2011 - 15:48

To może najpierw wezme 7dni na sprawdzenie sprawdze wszystko i w ogole .. a szybo sie konacza limity bo mam zamiar do kupic z 6gb
Ale co do TP . to nie mam telefonu i nie chcę brac telefonu. da sie jakos bez telefonu ciągnać TP?

Użytkownik Bamber edytował ten post 22 03 2011 - 17:47

  • 0

#4 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 22 03 2011 - 15:01

Jest internet radiowy może masz tam takiego usługodawcę ale taki internet może odmówić pracy w czasie niepogody.
  • 0

#5 haku33

haku33

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 22 03 2011 - 15:51

mam wlasnie teraz.. ale to strasznie slaby i drogi .. 512kb i place 45 ;)
  • 0

#6 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 22 03 2011 - 21:38

Jest internet radiowy może masz tam takiego usługodawcę ale taki internet może odmówić pracy w czasie niepogody.



Pogada nie wpływa na zasięg GSM, jedynie co to mogą drzewa, i wzniesienia ;)
Poczytaj o technologii HSPA+, i GSM ;)
  • 0

#7 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 23 03 2011 - 02:10

Cabana aleś do przodu, jak piorun przywali w antenę to nie zawsze odgromnik spełni swe przeznaczenie, to samo w wichurami oraz oblodzeniem.
Po drugie gra rolę odległość od anteny im dalej tym ciszej ;), i jeszcze jedno w czasie wyładowań elektrycznych czyli tag zwanych błyskawic, bywa sygnał zagłuszany. Bo jak wiesz wyładowanie atmosferyczne czyli elektrostatyczne w atmosferze ma, niesie z sobą powstawanie pola elektromagnetycznego. Cytat z wiki:

Działanie na urządzenia elektryczne wywołane jest poprzez bezpośrednie uderzenie pioruna w sieć elektroenergetyczną, a także w przypadku indukowania się napięcia tzw. impulsu elektromagnetycznego, gdy piorun uderzy w pobliżu sieci. Impuls ten powstaje wskutek wytworzenia przez prąd elektryczny pioruna krótkotrwałego pola magnetycznego. Indukuje on napięcie we wszystkich obwodach i urządzeniach elektrycznych (w tym w liniach elektroenergetycznych, sieciach telekomunikacyjnych, instalacjach antenowych itp.) znajdujących się w pobliżu miejsca uderzenia pioruna. Napięcie impulsu blisko uderzenia jest tak duże, że może spowodować poważne uszkodzenia i zniszczenia sieci oraz przyłączonych do tych sieci urządzeń.

Pamiętaj tam gdzie powstaje łuk elektryczny tam powstaje fala elektromagnetyczna oraz dźwiękowa czyli o częstotliwości słyszalnej dla ludzkiego ucha ale nie tylko bo nawet słyszalnej przez zwierzęta a nie przez nas.
Bezpośrednie trafienie lub bardzo bliskie wyładowanie może doprowadzić że fala radiowa może zostać wzmocniona do tego stopnia że uszkodzi odbiornik oczywiście im dalej taka fala słabnie.
Więc zaprzeczanie jakoby, np. burza nie miała wpływ na transmisję jest wielce nie uzasadniona, panie dobrodzieju. ;) .
Wiesz co wpływa na układ rozrodczy u kobiet i mężczyzn łuk wyładowania elektrycznego jaki powstaje przy spawaniu elektrycznym ale nie tylko, dlatego kobiety nie mogą prowadzić jako maszyniści pociągu elektrycznego, nie mogą pracować jako spawacze i przy innych zawodach gdzie powstaje silne pole elektromagnetyczne.
  • 0

#8 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 23 03 2011 - 20:00

Wiem że burzę zagłuszają sygnał GSM, ale mi chodziło o pochmurne dni, słoneczne, deszcz, śnieg, wiatr ;)
Co do oblodzenia, to po prostu powinien się zmniejszyć zasięg ;)
Ogólnie technologia HSPA+ działa na częstotliwościach 900MHz więc, tak jak zwykłe GSM, ale 3G (UMTS/HSPA (HSDPA+HSUPA) ) na 2100MHz xD
Powiem Ci że dużo zależy od ukształtowania terenu, do NodeB (3G) nie zalogujesz się z odległości większej niż 30km (za duże opóźnienie) nawet jak masz na max zasięg , ale może być że z 2km nie będzie działać. Więc tak jak pisałem dużo zależy od ukształtowania terenów, oraz zalesienia xD
  • 0

#9 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 23 03 2011 - 22:15

Zgadzam się że ukształtowanie terenu decyduje o zasięgu, lecz do tego należy dołożyć warunki atmosferyczne i mamy podwójny powód aby unikać internetu radiowego.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych