Skocz do zawartości


Zdjęcie

Instalacja Kubuntu przez WUBI - problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madcore

Madcore

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 28 11 2009 - 15:45

Witajcie, mam problem. Chciałem zainstalować sobie Kubuntu 9.10, ma orginalne płytki, których dorobiłem się przez Shipit Kubuntu. Więc wsadziłem płytkę po czym przeszedłem do instalatora WUBI. Ten jednak "wywalił" podczas instalacji błąd :

Dołączona grafika

poniżej zamieszczam również link do pliku, w którym być może znajduje się odpowiedź ...

wubi-9.10ubuntu1-rev160.log

  • 0

#2 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 28 11 2009 - 17:16

WUBI odpalane w Win nie chce działać, najlepszym sposobem - jezeli chodzi o instalacje na HDD - jest odpalenie podczas bootowania i kontynuować instalacje, do inastalacji na pendrive najlepszy będzię Unetbootin

  • 0

#3 Madcore

Madcore

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 28 11 2009 - 21:22

tylko to troche dziwne .. bo kilka dni temu jak go instalowalem, to wszystko poszlo normalnie, bez zajakniecia. Niestety mialem male problemy z softem i musialem w lapku zrobic recovery no i teraz instaluje wszystko jeszcze raz i sie troche zdziwilem, ze mi nie chce dzialac, kiedy wczesniej smigalo bez zajakniecia ;/
  • 0

#4 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 28 11 2009 - 21:29

może na forum ubuntu/kubuntu szybko uporaja sie z twoim problemem, ja osobiscie robie istalacje z bootowalnej płyty bo ani razu jeszce nie udało mi sie czegokolwiek zainstalować przez WUBI

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych