Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Inne] Klasa pobierania plików z serwisów Wrzuta.pl i YouTube.com


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 25 06 2008 - 00:09

Od dawien dawna zdarzyło się, że miałem ciut wolnego czasu i... dla rozrywki napisałem klasę do pobierania plików z serwisów Wykop.pl i YouTube.com. Dwie główne metody klasy prawdopodobnie można przystosować do innych serwisów - nie testowałem, bo nie miałem czasu.

Pełen opis na mojej stronie: http://m1chu.eu/webmastering/mymediaclassp...pl-i-youtubecom

Jeśli ktoś potrzebuje na stronę, dla nauki, dla testów lub z czystej ciekawości - zapraszam do komentowania i u mnie, i tutaj.

Pozdrawiam.

PS: sorry, zgubiłem tag :confused:

Użytkownik Kai edytował ten post 25 06 2008 - 18:42

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 30 06 2008 - 20:16

Cóż nie mogę powiedzieć, że jest to coś oryginalnego, ponieważ ostatnimi czasy takich rzeczy strasznie się namnożyło. Miło jednak, że napisałeś coś samodzielnie ;)

  • 0

#3 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 05 07 2008 - 15:26

Jak wspominałem w moim wpisie, była to forma rozrywki tylko - a może komuś się a nuż przyda.

Co do Wrzuty też przyznałem i przyznaje nadal, jest tego pełno :banana: Mam jednak pytanie - możesz podać jakieś adresy skryptów pobierających z YouTube'a? Bo jeśli mam być szczery żadnych nie znalazłem. Chodzi mi o kod. Nie o implementację na jakieś stronie, czy jakiś program umożliwiający takie ściąganie.

Z góry dzięki.
  • 0

#4 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 05 07 2008 - 16:22

Jakby poszukać to znalazłoby się...
Z pamięci mogę ci podać stronę vixy.net
  • 0

#5 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 05 07 2008 - 19:43

Chodzi mi o kod. Nie o implementację na jakieś stronie, czy jakiś program umożliwiający takie ściąganie.

Stron też znalazłem pełno, ogólnodostępnego kodu niestety nie. Dlatego o niego pytałem :banana:
  • 0

#6 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 06 07 2008 - 17:50

Mogę napisać i ci wysłać :)
  • 0

#7 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 06 07 2008 - 22:13

Napisz i wrzuć link jak możesz w komentarze na mojej stronie. Tylko nie sposobem analizy źródła pobieranej strony i wyciągania w taki sposób linka. Na to wpadłem w miarę szybko, a chodzi mi o to, czy da się to zrobić w inny, szybki sposób :] Dlatego szukam innych rozwiązań.
  • 0

#8 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 07 07 2008 - 11:32

Ok, Jak znajdę trochę czasu to napiszę :)
Aktualnie jestem zajęty LiTechnology ostro..
  • 0

#9 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 28 08 2008 - 19:25

Zrobiłem lekki update. Dodałem możliwość ściągania z owned.com (na czyjąś pośrednią prośbę), poprawiłem kilka błędów i zaktualizowałem wyrażenia regularne do obsługi generowania linków. Link ten sam co w pierwszym poście. Zapraszam nadal do ściągania, używania, testowania.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych