Skocz do zawartości


Injector

Rejestracja: 03 wrz 2009
OFFLINE Ostatnio: 07 02 2015 02:02
-----

Moje posty

W temacie: Czy opłaca sie inwestować w stary sprzęt?

03 02 2015 - 14:36

Dobra, czyli dopóki nie wymienię karty graficznej to nie mam co dokupować ramu? Chyba zacznę zbierać na całkiem nowa skrzynię :P

 

System mam win7 jak na razie 32bitowy, jednak wraz z kupnem ramu miałem wymieniać na 64bit :)


W temacie: Czy opłaca sie inwestować w stary sprzęt?

03 02 2015 - 01:03

Jak juz mówiłem nie dysponuje na razie zbyt duza ilością gotówki. Czy gdybym wymienił na razie sam ram to wpłynie na wydajnośc w nowszych grach czy obecne parametry nie pozwolą na to? Grafika to później, najpewniej dopiero w okolicach sierpnia ale nie wiem czy wtedy juz w ogóle mi sie to opłaci. Na razie sam ram. Nie ukrywam, chodzi mi głównie o wiedźmina 3(juz w maju!) i GTA V.


W temacie: Czy opłaca sie inwestować w stary sprzęt?

03 02 2015 - 00:29

Problem w tym, że na razie nie mam środków aby dokupić coś więcej niż ram. Później chciałbym przeprowadzić OC procesora(wraz z wymianą chłodzenia i zasilania) i wymienić kartę graficzną(Tak aby obeszło się bez wymiany całego zestawu/mobo z procesorem).Musze jednak wiedzieć czy mój plan jest sensowny i czy w ogóle opłaca mi się dokupować RAM czy może odpuścić sobie bo nawet to nie pozwoli mojemu staruszkowi uciągnąć nowszych gier :)