Skocz do zawartości


Zdjęcie

Informacje na temat IIS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Andzia417

Andzia417

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 04 11 2007 - 15:34

Witam mam problem, który mam nadzieje wy mi pomożecie rozwiązać.
Potrzebne mi są informacje na temat IIS (Internetowe usługi Informatyczne).
Wiem że zawsze moge wejść na google.
Ale wtym cały problem one nie mogą być z internetu ;)
Pan dla którego pisze referat jest bardzo wymagający i wie jak sprawdzić czy są one z Internetu czy nie.
Bedę bardzo wdzięczna za pomoc. ;)

  • 0

#2 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 04 11 2007 - 17:00

Nie bardzo wiem czego oczekujesz - że ktoś napisze gotowy referat i ci podeśle? Takie rzeczy to tylko w erze...
Musisz wejśc na google, poszukać materiałów, przeczytać i zrozumieć co tam pisze, a później opisać to własnymi słowami. Wiem że to dużo pracy ale nikt za Ciebie tego nie zrobi.

  • 0

#3 Andzia417

Andzia417

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 05 11 2007 - 00:19

Nie bardzo wiem czego oczekujesz - że ktoś napisze gotowy referat i ci podeśle? Takie rzeczy to tylko w erze...
Musisz wejśc na google, poszukać materiałów, przeczytać i zrozumieć co tam pisze, a później opisać to własnymi słowami. Wiem że to dużo pracy ale nikt za Ciebie tego nie zrobi.


NIe chodzi mi o gotowy referat. Bardziej o jakis materiały z których mogła bym skorzystać do jego napisania, nie koniecznie zaczerpniete z internetu.
  • 0

#4 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 05 11 2007 - 00:46

Nie bardzo rozumiem jak miałby ktokolwiek podac ci materiały inne niż z internetu na forum. Przecież książki ci nikt nie prześle, co nawyżej może podac tytuł, ale to sama też możesz sprawdzić, wystarczy wejśc na stronę Heliona i poszukać. Poza tym te materiały w książce czym niby miałyby się różnić od tych w internecie? Myslę że twojemu nauczycielowi nie chodzi o to żebyś w czasie pisania referatu nie korzystała z internetu, tylko żeby nie był pisany metodą "ctrl+c - ctrl+V - ctrl+p"
  • 0

#5 Andzia417

Andzia417

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 05 11 2007 - 19:53

Nie bardzo rozumiem jak miałby ktokolwiek podac ci materiały inne niż z internetu na forum. Przecież książki ci nikt nie prześle, co nawyżej może podac tytuł, ale to sama też możesz sprawdzić, wystarczy wejśc na stronę Heliona i poszukać. Poza tym te materiały w książce czym niby miałyby się różnić od tych w internecie? Myslę że twojemu nauczycielowi nie chodzi o to żebyś w czasie pisania referatu nie korzystała z internetu, tylko żeby nie był pisany metodą "ctrl+c - ctrl+V - ctrl+p"


Tak właśnie chodziło mi o tytuły sprawdzonych książek i jakieś ciekawe artykuły na których mogła bym się oprzeć.
Może akurat ktoś się tym interesował i wie w których książkach piszą normalnym językiem który bym zrozumiała i jest dość konkretnie napisane.
Bo nie każda książka w której jest na temat IIS jest warta zakupienia i będzie można z niej korzystać w przyszłości.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych