Skocz do zawartości


Zdjęcie

Indywidualne dźwięki w Windows


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mireczek22

Mireczek22

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 28 12 2006 - 20:00

Witam jak zmienic i gdzie , chce zmienic dziek w Windows (W Czasie Startu Windows jak i Zamykania Windows XP Prof.)
I Jak mozna Zmienic Wyglad Windows Xp - Wszystko - cos w stylu programu - Style Xp - tylko ze on jest płatny - przydał by sie jakis Darmowy . dzieki czekam .

  • 0

#2 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 28 12 2006 - 21:25

Zmiana dźwięków - klikasz po kolei:
Panel sterowania/Dźwięki i urządzenia audio/Dźwięki...
Dalej wyszukujesz tylko: "Otwieranie systemu Windows" i "Zamykanie systemu Windows" i klikasz na "Przeglądaj" i montujesz swój dźwięk.

  • 0

#3 sanek7

sanek7

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 30 12 2006 - 07:11

Znikneły mi wszystkie dźwięki systemowe ( przy uruchamianiu systemu,oczyszczaniu kosza itp.)
Prubowałem już naprawiani i przywracania systemy ale wszystko [beeep]. :)
Co zrobić może ktoś doradzi?
  • 0

#4 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 30 12 2006 - 09:23

Zainstaluj sobie Dźwięki z Windows Vista jeśli usunąłeś pliki z dźwiękami Windows XP.

#5 sanek7

sanek7

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 30 12 2006 - 11:11

Stary chętnie bym zainstalował dźwięki VISTY ale plik pod tym linkiem nie działa :)
  • 0

#6 timmy

timmy

    Zaawansowany użytkownik

  • 624 postów

Napisano 31 12 2006 - 14:31

w panelu sterowania masz dzwieki win xp tam wybierz dzwiek jaki chcesz i masz
  • 0

#7 Norbert Araźny

Norbert Araźny

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 26 10 2007 - 07:38

Witam jak zmienic i gdzie , chce zmienic dziek w Windows (W Czasie Startu Windows jak i Zamykania Windows XP Prof.)
I Jak mozna Zmienic Wyglad Windows Xp - Wszystko - cos w stylu programu - Style Xp - tylko ze on jest płatny - przydał by sie jakis Darmowy . dzieki czekam .

w folder gdzi znajduja sie dzwieki windowsa wklejasz mp3 przerobiona na vaw i ustawiasz jako dzwiek na uruchamianie windowsa problem jest taki ze dzwik z tego pliku słychac ze 3 sek i sie wyłacza z wym jest lipa nie wiem jak to zrobić.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych