Skocz do zawartości


Zdjęcie

Idealna gra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Macko

Macko

    Początkujący

  • 105 postów

Napisano 17 10 2006 - 20:26

Dla mnie na pewno gra wyscigowa multiplayer :D

Textury - NFS : Carbon
Fizyka Jazdy - Live For Speed
Model Zniszczeń - GTA SA
Fabuła - 2F2F Tokyo Drift + GTA
Lifting pojazdów - NFS : Carbon
Tuning mechaniczny (możliwości) - Street Legal Racing : Redline
Tuning mechaniczny (części) - z życia wzięte :D


Wyobraźcie sobie doskonale wykonane tekstury samochodów, idelanie odwzorowujące oryginały.
Pojazdy, w których dzięki zastosowaniu nowego engine'u można zmienić dosłownie wszystko, od popielniczki, przez lusterka, opony, wałki silnika, korbowód, czy siedzenia. Swiat bylby przeniesiony do miasta Aiville, gdzie kazde mieszkanie możnabyłoby kupić, zamieszkac w nim i spotykać sąsiadów, którzy to byliby realni, poniewaz byliby poprostu kolejnymi uzytkownikami tej gry multiplayer :( Kazde konto uzytkownia pozwala mu cieszyc sie danym mu mieszkaniem oraz miernym Peugeotem 206 na początek. Bohater wcale nie spodziewał sie ze zostanie street racerem, lecz pewnym czasie doszly go sluchy o wyscigach ulicznych. wybral sie wiec na jeden z nich i wciganelo go to po samą szyję. na wyscigach zarabial kase, za ktory w relanych cenach kupował czesci do samochodu, lub tez samochód.

System kupowania częsci :
Czesci zamawia sie z katalogu, i czeka kilka wirtualnych dni na przesyłkę.

Wyscigi : Jak w NFS U1^ dostajemy SMS z informacją że tu i tam dnia tego i tego jest wyscig.

Na wyscigu - Rozpedzamy nasze auto do realnych predkosci. Predkosc powinnismy przedewszystkim odczuwac, tj. przy predkosci 200km/h na pewno nie pokonamy zakrętu 90* bez chamowania, tudzież przyczepnosc naszego pojazdu przy wiekszych prekosciach sie zmienia. Oczywiscie w miescie czeka na nas policja, są to uzytkownicy, ktorzy wybrali konto policyjne, postanowili ganiac racerów zamiast nimi byc.

Policja - Jak wspomnialem wyzej, policjancji to tez ludzei, a nie boty. Policjant moze sie dowiedziec o danym wyscigu, ale nie musi, od tego są kapusie, ktorych policjant wykupuje poprzez zarobione pieniądze, ktore oczywiscie zgarnia za ujęcie jednego z uczestnikow wyscigu ulicznego.

Zespoly - oczywiscie jesli gra online, to zespoly sa konieczne. Zespoly street racerow, zwane dalej team'ami
mogą sie tworzyc z dowolnych mieszkancow miasta. Teamy nie sa obowiazkowe, ale latwiej pokonac 5 przeciwnikow w 5 osoób, niż samemu. Policja tez moze zakładać zespoly. Wiadomo, w kilka radiowozow latwiej ująć racera niz w pojedynke.

Komunikacja : System Chat - Chat ogólny i Chat teamowy. Niezbenda rowniez skrzynka mailowa, albo skrzynka smsowa. w sms/mailach uzytkownicy informuja sie o wyscigach, lub wyzywają na nie.

Jesli cos jeszcze wpadnie mi do glowy, to dopisze :D
---
all rights reserved by Macko 2006 TM :D

  • 0

#2 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 17 10 2006 - 21:34

Ja bym wolał coś z wyścigami autami 4x4. Była kiedyś taka gra na PS1 "4x4 World Trophy" wciągła mnie na miech po prostu. Gdyby FlatOut miał możliwość tuningu wyglądu aut to by był hit :D

  • 0

#3 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 17 10 2006 - 21:41

Idealna gra powinna być

-Graficznie przedstawiać się podobnie jak Call Of Juarez. Widok FFP i TPP.
-Wiele elementow cRPG i Akcji ale także zwykłej przygodówki. Gra nie może mieć płytkiej fabuły!
-Ogromny świat (zakładam że większy około dziesięciokrotnie od tego w GTA:SA).
-Akcja rozgrywa się w czasach współczesnych.
-Gracz ma wolną rękę, może robić co chce i kiedy chce.
-Duża interaktywność między NPC.

Pisałbym więcej ale szkoda czasu... mam świadomość że sobie jeszcze na taką perełkę długo poczekam.
  • 0

#4 Macko

Macko

    Początkujący

  • 105 postów

Napisano 18 10 2006 - 06:58

-Akcja rozgrywa się w czasach współczesnych.

Tak, to tez jest istotne :D


-Gracz ma wolną rękę, może robić co chce i kiedy chce.

O tym wlasnie zapomnialem napisac :D

-Duża interaktywność między NPC.

No, wlasnie w mojej idealnej grze powinni byc tylko ludzie :(, zadnych sztucznych inteligencji :D

Pisałbym więcej ale szkoda czasu... mam świadomość że sobie jeszcze na taką perełkę długo poczekam.

Tak, racja, na takie gry poczekamy jeszcze dłuuuuuuuuuuugo :D
  • 0

#5 Firekage

Firekage

    Stały użytkownik

  • 379 postów

Napisano 18 10 2006 - 12:20

Fabula : MGS/Deus Ex
Grafa : Far Cry/CoJ/Quake4/
Fizyka : FEAR
Bohaterowie: Torment/Kotor
Gameplay: Far Cry/Torment/Kotor
  • 0

#6 devil_113

devil_113

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 18 10 2006 - 15:02

IMHO idealna gra już powstałą a nazywa się Heroes III (wraz z dodatkami)
Gra wciąga mnie narazie zaledwie trzy lata ale z tego co widze (ogromna ilość map robionych przez fanów) myśle że jeszcze długozabawi na moim dysku :D
  • 0

#7 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 18 10 2006 - 15:04

Chcialbym kiedys w sumie zobaczyc gre (nie japonska, blagam!) na podstawie anime Cowboy Bebop :D (obecnie mam na punkcie filmu kinowgo fioła :D)
  • 0

#8 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 19 10 2006 - 21:33

Nio gdyby do Gothica 3 dali jakieś pojazdy mityczne to by była gra doskonała :D
  • 0

#9 Konrad91

Konrad91

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 21 11 2007 - 19:43

W Gothic III miały być konie ;) ale zrezygnowali ;) choć może i dobże... za mały świat.... A wymarzona gra to Gothic III multiplayer ;> na 10x większym świecie:P no i z dużoo większym poziomem trudnosci ;> No i te pojazdy przydały by sie:P (konie, jakieś zaprzęgi) no i może jakieś domy:D
  • 0

#10 hejr1

hejr1

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 23 11 2007 - 21:04

gta sa tyle że nie życie gansterskie tylko żebym miał dzieci zdobywał zawód...(sims gta sa 2)

#11 hetr

hetr

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 29 11 2007 - 21:53

powalu hejr1!
idealna gra:
-malutkie wymagania (działaby nawet na windows 98:)
-grafika z driver parallel lines
-fabuła z mafii
-polskie tekstury (polskie samochody itp.)
-dubbing polski
-można mieć 2 tryby rozgrywki
1.swoboda,bez misji,zakładanie rodzinki itp.
2.fabuła,gangi itp.
-wszystkie budynki otwarte!
-gra dzieje sie w polsce można jeździć lub latać,pływać po całej polsce!Dołączona grafika!



________________________________________________________________________________
______________


Zobacz więcej tematów z tagiem: Need for Speed NFS GTA SA GTA San Andreas



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych