Skocz do zawartości


IT Kontrakt

Rejestracja: 18 wrz 2013
OFFLINE Ostatnio: 17 09 2015 16:29
-----

Moje tematy

Ruby on Rails [oferta pracy] - Wrocław

17 09 2015 - 16:30

Młody, dynamiczny zespół poszukuje swojego Lidera oraz Seniora, a przede wszystkim Programistę, który nadal chce zgłębiać tajniki Ruby, a nawet Ruby … on Rails!

Rekomendacje prowadzone są na bezpośrednio na etat, gwarantując zatrudnienie w jednym z najprężniej rozwijających się firm z branży software house we Wrocławiu.

Do rzeczy i w skrócie:

 

Co muszę umieć?

- Rozumieć funkcjonowanie rozwoju oprogramowania firmy - ale tego przecież się nauczę

- Rozumieć modele cyklu życia oraz rozwoju oprogramowania

- Biegła znajomość programowania w języku Ruby - w końcu pracuję w Ruby on Rails

- Umiejętność i chęć uczenia się nowych rzeczy (LMS API, Aeries API) - o tak nowości, to właśnie to, co lubię

- Znajomość HTML oraz CSS 3/5 - pracujemy webowo

- Obycie z silnikiem bazy danych SQL/NOSQL - bazy danych to bazy danych

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - klient przecież mnie zrozumie

 

Co mogę zyskać?

- perspektywicznego pracodawcę, który rozwija każdy projekt od początku do końcu

- sprawdzonych klientów zewnętrznych ze Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz Ameryki Południowej

- atmosferę pracy, w której nie można się nudzić (firmowe święta, prezenty urodzinowe, strefy relaksu)

- no i oczywiście standardowe benefity: opieka medyczna, karta MultiBenefit, -MultiSport Classic

 

 

A jeżeli nie jestem z Wrocławia?

To nic - gwarantujemy pakiet relokacyjny dla nowych członków zespołu.

No dobrze… a ile mogę zarobić?

Poziom regular: 8 000 - 9 000 brutto przy UP

Poziom seniorski: 11 000 - 12 000 brutto przy UP

Lider: 12 000 - 14 000 brutto przy UP

Interesuje Cię umowa o pracę czy model B2B? Możemy wypracować najkorzystniejszy dla Ciebie model współpracy.

 

Osoby zainteresowane zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres: Kamila.Zbinkowska@itkontrakt.pl .Szczegółowo zaplanujemy plan działań i dalszą rekomendację.

 


[oferta pracy] Tester automatyczny - Gliwice

17 09 2015 - 13:07

Tester automatyczny w Gliwicach

Opis stanowiska pracy

Szukam osoby, która dobrze czuje się w międzynarodowym środowisku i która w razie potrzeby weźmie udział w delegacjach do innych krajów.
Stanowisko wymaga bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, ponieważ codzienna praca odbywa się w jednym z wymienionych języków.

 

Praca polega na:                 
- Zapewnieniu jakości oprogramowania wytworzonego przez zespoły programistyczne
- Przygotowaniu i przeprowadzanie przypadków testowych, tworzenie dokumentacji testowej
- Napisaniu, przeprowadzeniu i analizie testów automatycznych
- Wsparciu międzyplatformowych testów funkcjonalnych
- Propozycjach zmian racjonalizatorskich do procesu testowego

Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji, bardzo ważne są dla mnie Twoje wymagania. Forma współpracy do wyboru.

 

Ela 
tel.: 501453152
e-mail:
elzbieta.wiszniewicz@itkontrakt.pl


[oferta pracy] Java Developer (Angular) - Gdańsk

17 09 2015 - 13:07

[Gdańsk]

Java Developer (Angular)

 

Opis stanowiska pracy

Java + framework AngularJS + ORACLE SQL + angielski na poziomie dokumentacji technicznej

Jest to nowy projekt mający na celu stworzenie wspólnej architektury IT dla kilku podmiotów gospodarczych z branży finansowej.

Szukam obecnie specjalisty na poziomie middle / senior z oczekiwaniami finansowymi na poziomie 55 – 65 zł netto / h na B2B.

 

in touch!

Iza
tel.: 517 052 601
e-mail:
izabela.drozdz@itkontrakt.pl