Skocz do zawartości


Zdjęcie

IE7


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 laskomek

laskomek

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 04 09 2007 - 16:49

heja jak wlaczyc pasek wpisywania adresow (WWW) w przegladarce internet explorer 7(polska wersja)bo mi sie ukryl pod przyciskami <>(wstecz, do przodu).Ijeszcze jak w folderze muzyka wlacyc przyciski (bo wylaczylem sobie przez przypadek wszystkie i nie mam gdzie kliknac zeby je wlaczyc nie mam nawet opcji plik itp wiec mam problem PROSZE O POMOC!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika

  • 0

#2 czekmat

czekmat

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 08 09 2007 - 18:42

Jeśli chodzi o IE7 to kliknij prawym przyciskiem myszy na obszar mniej więcej tam gdzie powinien znajdować się pasek adresu i zaznacz "Pasek adresu"A jeśli chodzi o ten drugi problem to klikasz na prawym przyciskiem myszy na obszar obok górnego menu i zaznaczasz Przyciski standardowe.Jeśli chodzi o IE7 to kliknij prawym przyciskiem myszy na obszar mniej więcej tam gdzie powinien znajdować się pasek adresu i zaznacz "Pasek adresu"A jeśli chodzi o ten drugi problem to klikasz na prawym przyciskiem myszy na obszar obok górnego menu i zaznaczasz Przyciski standardowe.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych