Skocz do zawartości


Zdjęcie

HotSpot- brak internetu w Windows7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 16 10 2012 - 23:40

Mam problem posiadam telefon HTC Wildfire i posiada on funkcję Hotspot chciałbym połączyć się przez niego z laptopem żebym nie musiał latać wszędzie z modemem, ale tu pojawia się problem. Laptop widzi ten telefon jako HTC portable Wifi wpisuje hasło sieci WiFi na pasku zadań pisze że połączono ale tak na prawdę nie mam połączenia z internetem. Wiecie może z czym może być problem?Podaje screena jak to wygląda.
Dołączona grafika

Użytkownik Qauke edytował ten post 17 10 2012 - 00:14

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 18 10 2012 - 11:18

  • Połącz telefon HTC z PC (Bluetooth / USB) i zlokalizuj Internet Sharing skrót.
  • Wybierz "PC Connection Type" z menu rozwijanego, następnie "Network Connection Type" .
  • Połącz.

Masz gotowe udostępnianie Internetu, teraz pora na WIFI:

Wi-Fi udostępnianie

  • Pobierz: Wi-Fi Internet Sharing cab [free download] i zsynchronizuj telefon via Windows Mobile Device lub Active Sync.
  • Skopiuj Wi-Fi Internet Sharing cab na kartę SD na telefonie, i odłacz urządzenie od PC.
  • Poszukaj Wi-Fi Internet Sharing cab file using używając File Explorer na telefonie i go zianstaluj
  • Podążaj za instrukcją wyświetlaną w programie.

Test - uruchom program, określ typ zabezpieczeń i połącz się:

http://wmpoweruser.com/new-htc-wifi-router-software-makes-wmwifirouter-obsolete/#
http://www.brightpointuk.co.uk/use-htc-desire-portable-wifi-hotspot

  • 1

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 18 10 2012 - 11:35

Podłączyłem telefon pod kablel USB wybrałem z listy "napęd dyskowy" ale nie mam czegoś takiego jak " Internet Sharing" gdzie mam tego dokładnie szukać? Zainstalowałem również co podałeś w linku przeniosłem to na kartę SD i nigdzie tego nie ma ;]

Użytkownik Qauke edytował ten post 18 10 2012 - 11:54

  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 18 10 2012 - 22:33

Dzięki makensis, ale problem rozwiązałem całkiem w inny sposób ;) wystarczyło pobrać ustawienia Internet z sieci i po problemie ;)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych