Skocz do zawartości


HolyPl

Rejestracja: 13 sty 2009
OFFLINE Ostatnio: 19 09 2009 13:40
-----

Moje tematy

Mysz się zawiesza

07 09 2009 - 18:05

Witam.
Mam powazny problem z mysza. A mianowicie w losowych momentach mysz mi sie "zawiesza", tzn. nie moge ruszac wskaznikiem, nie dzialaja przyciski, rolka... tak jakby mysz zostala odlaczona. Odlaczenie kabelka i podlaczenie jeszcze raz nic nie daje, za to restart pomaga, az do nastepnej zwiechy :/ Probowalem juz wszystkiego, przeinstalowanie sterownikow, podlaczenie innej myszy, skan w poszukiwaniu virow.. i w koncu format i postawienie "swiezego" systemu. Nic nie pomoglo. Temperatury mam w normie wiec to nie to, pozatym czasami mysz dziala dobrze przez pare godz. uzytkowania, a czasem zawiesza sie zaraz po starcie systemu.

Nie wiem czy to ma jakis zwiazek czy nie, ale te problemy zaczely sie gdy wymienilem swoja stara klawiature PS/2 na nowa pod USB (z tym ze nawet jak mysz sie zawiesi to klawiatura dziala normalnie, zreszta wyszystko inne dziala normalnie tylko nie mysz). Myszka to standardowy A4 tech pod PS/2. Zaznaczam ze podlaczenie innej myszy nic nie zmienia bo juz probowalem. Ma ktos jakies pomysly co to moze byc? Poslucham kazdej rady bo juz nie wiem co robic...