Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia pewnego forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 THG

THG

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 26 05 2007 - 00:40

Cześć / witam/ dobry wieczór lub dzieńdobry.

W związku z długmi perypetiami naszej społeczności, czyli ludzi pomagajacych przy problemach z komputerami dotyczacymi zakupu, awarii czy innych chciałbym zakomunikowac że stare dobre forum THG zostało doszczetnie zniszczone przez nowych właścicieli.
Od około dwóch lat forum jak i serwis nie interesowały nowych władz, dopiero na początku bieżacego roku, serwis został przejęty przez Nokaut.pl.
Nowe władze obiecywały że zajmą się serwisem i pozwolą odzyskać mu dawną świetność.
Nasza społeczność, czyli użytkownicy forum THG, rządzili się od lat niezmiennymi twardymi prawami które przyczyniały się do stałego wzrostu poziomu dyskusji prowadzonych na forum.
Do tego czasu użytkownicy byli zdani sami na siebie, opuszczony serwis nie był aktualizowany, jednak na forum dzięki ludziom takim jak my toczyły się zażarte dyskusje.
Do późnych godzin nocnych a często przez kilka lub kilkanaście dni luedzie z różnych stron świata zbierali się na forum tylko wjednym celu: niesienia pomocy użytkownikom którzy na innych forach byli wyśmiewani, wyszydzani i także takim którzy na innych forach tej pomocy nie otrzymali ze względu na nieprofesjonalizm ich użytkowników.
Społeczność forum THG to grupa około 50 stale aktywnych osób budujących forum i gotowych udzielić pomocy i porady każdemu kto owej pomocy potrzebuje, zupełnie za darmo poświęcając swój cenny czas i nie rzadko dzieląc się wiedzą która w normalnym zyciu kosztuje ogromnę pieniądze. Na naszym forum można bylo znaleźc dokłądne opisy każdego nawet najbardziej błachego problemu jaki mógł pojawić się przy korzystaniu z komputera a każdy nowy problem był skrzętnie i dogłebnie analizowany przez kilkadziesieciu użytkowników a następnie drogą dyskusji rozwiązywany.
Do czasu aż nowe władze zdecydowały wprowadzić swoje prawa i przenieść forum i serwis na własne serwery.... niestety zostaliśmy bezwzględnie oszukani i zarówno serwis jak i forum posłużyły jedynie do reklamowania nędznej wyszukiwarki internetowej nowych władz.
Firma Nokaut.pl z panem Jaskólskim na czele , wykupiła serwis(a co za tym idze i forum) po czym wdrożyła własne oprogramowanie i przeniosła na swoje serwery.
Po tych zabiegach przestało istnieć pojęcie stabilności forum i serwisu oraz drastycznie zmienił sie ich wygląd i funkcjonalność. W związku z czym , My wieloletni użytkownicy Forum polskiej edycji Tom's Hardware Guide z własnej inicjatywy stworzyliśmy własne forum i jesteśmy na drodze do otwarcia własnego serwisu. Niestety nasze własne forum nie jest tak popularne jak poprzednie ze względu na to że dopiero co powstało, w związku z tym chieliśmy Cię prosić, o rozesłanie tej informacji do każdego kto w jakimś stopniu interesuje się komputerami i mógłby się przyłączyć do naszej społeczności. Jeżeli posiadasz własną strone internetową PROSIMY umieść na niej adres naszego Forum, jedyne co możemy zaoferować w zamian to nasza wdzięczność i pewno ść że każdy potrzebujący pomocy użytkownik komputera który zawita na nasze forum , pomoc taką otrzyma.
Serdecznie pozdrawiamy:
Społeczność polskiej edycji serwisu Tom's hardware Guide
http://www.thg.pl/forum/

  • 0

#2 jaglos

jaglos

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 26 05 2007 - 00:47

Ja moge przyłączyć się do społeczności. :) ale i tak forum tweaks.pl nigdy nie opuszcz.Forum THG rowniez bylo fajne i duzo madrych osob tam jest,tu takze.W sumie to wpadłem na pomysł.Może byście przyłączyli sie do nas? :D Ale to wszystko zalerzy od Admin forum tweaks.pl . Zycze szybkiego rozwoju forum.Pozdrawiam

  • 0

#3 THG

THG

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 26 05 2007 - 01:34

Broń boże nie chcemy zabierać i przeciągać nikogo na naszą stronę tak żeby rezygnował ze swojego forum.
Ale zależy nam na tym aby nowe forum nie umarło śmiercią naturalną ze względu na brak nowych użytkowników.

Serdecznie dziekujemy za wszelkie wsparcie !
  • 0

#4 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 26 05 2007 - 10:09

CZemu nie, mogę się przyłączyć. Tym bardziej, że lepiej działać troszeczkę na kilku forach niż dużó na jednym! Przekonałem się na własnej skórze! Na poprzednim forum (nie napiszę na jakim, choć niektórym wiadomo) się rozbestwiłem i niepotrzebnie wdałem w "bezpłciowe" dyskusje. Zresztą doszło do tego, że 50-70% postów to wolna strefa a z tego jeszcze połowa to kłótnie wszystkich z wszystkimi. Postanowiłem więcej nie wdawać się w takie dyskusje i teraz raczej preferuję "konkretne" wątki, tzn. takie, gdzie nikt z nikim się nie kłóci, a jeżeli zaczyna robić się "niebezpiecznie" to przestaję w nie nawet zaglądać.
Pozdrawiam, powodzenia.

PS. NA razie widzę, że forum jest w zasadzie jeszcze "zerowe".

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych