Skocz do zawartości


Hateme

Rejestracja: 16 kwi 2008
OFFLINE Ostatnio: 19 04 2008 18:39
-----

Moje tematy

[Sprzedam][Zamienie] Nokia 6670

17 04 2008 - 02:27

Witam!

Nokia 6670, malo uzywana, wyglada jak nowa. Wszystkie papiery, pudelko, gwarancja skonczyla sie w styczniu. Kupiony w 2006 roku. Karta pamieci 64mb, sluchawki, kabel usb, ladowarka. Ogolnie wszystko co bylo w zestawie. Nie ma simlocka. Bateria trzyma kilka dni.

Wgrane emulatory NES`a, SNES`a, Gameboy`a Color, Gameboy`s Advance. Wszystkie chodza idealnie, max fps (Gameboy Advance bez glosu).

300+ zł (Tak na wyrost, do uzgodnienia) albo wymiana na jakas inna zabawke, bo ta sie juz znudzilem (Nokia 9300i, 9500), jakies konsole (xbox? ps2?), albo inne propozycje. Ew jakis palm albo notebook.

Dołączona grafika

Podstawy informatyki

16 04 2008 - 17:19

Witam

Nadmiar wolnego czasu + nuda sklonily mnie do wziecia sie za jakies podstawy informatyki, chcialbym w niedalekiej przyszlosci rozpoczac studia :P . Ale jestem bardziej matematykiem niz informatykiem w tej chwili, i nie za bardzo wiem za co sie zabrac. Moze inaczej, wiem za co ale nie w jakiej kolejnosci...
Narazie znam podstawy pascala, pisalem w liceum rozne programy zeby pomoc sobie troche z matmy (nie bylem orlem, dopiero w 3 klasie polubilem ;] ). No i wlasnie, fajnie byloby przed studiami poznac podstawy zeby miec jakies pojecie o co chodzi. I tu moje pytanie, zrobilem sobie liste co chcialbym wiedziec, moglibyscie mi pomoc ja jakos ulozyc zeby nie pogubic sie zbytnio w tej nauce? Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi, poprostu nie chce sie nudzic, i wolalbym brac sobie 2-3 rzeczy naraz, ale takie ktore nie beda ze soba kolidowaly (c++ i pascal np, to chyba nie bylby dobry wybor ;] ) + gdyby ktos znal cos z mojej listy to tez prosilbym o jakis PRZYBLIZONY czas, w jaki mozna sie tego nauczyc ("nauczyc" :P )
Ah, jeszcze co do studiow, mysle ze bede chcial zaczac za jakies 2 lata (pracuje na mieszkanie, ale jest luzno z czasem, praktycznie caly dzien w domu).

No i tak wyglada moja lista :)

+programowanie
-pascal
-c
-c++
-java
-c#
+skrypty
-bash
-python
-pearl
+webmastering
-html
-xml
-css
-php
+bazy danych
-sql itp
jak macie cos ciekawego do dodania do niej to sie nie krepujcie, ale bez BrainFuckow i Ook prosze :P