Skocz do zawartości


Hanzoke

Rejestracja: 10 kwi 2008
OFFLINE Ostatnio: 21 06 2008 22:21
-----

Moje posty

W temacie: Pomocy problem z neostradą

21 06 2008 - 10:35

Z tego wynika że u ciebie na nowym kompie jest coś nie tak. Spróbuj przeinstalować sterowniki, i nie używaj tej aplikacji od neostrady tylko łącz się za pomocą normalnie w windowsie.



+

Wstaw w właściwościach połączenia ręcznie DNSy 194.204.159.1 i 194.204.152.34

W temacie: Livebox problemik

21 06 2008 - 10:30

Kolego widze ze nie wiesz na czym polega praca routera. Po pierwsze Sagem 800 którego miałeś to był zwykły modem analogowy wiec musiałeś sam nawiązać połączenie z netem i sam je rozłączać,chyba ze miałeś jakiś program typu autoconnect. LVB którego posiadasz teraz ma taki program wbudowany. On sam się autoryzuje do strefy neo i co 24 godz zmienia swój IP (bo jak wiemy w neostradzie jest dynamiczne IP). Jak twierdzisz klikales w dolnym prawym rogu na trayu "rozłącz" i wyskakiwał ci komunikat ?przydało by sie zebyś podał jaki to komunikat:P no ale pewnie pokazało Ci sie połączenie Lan a ty tylko je rozłączyłeś( UWAGA -co nie jest jednoznaczne z rozłączeniem neostrady). Jeśli naprawde chcesz wyłączyć neo recznie to masz dwie opcje
1- najprostsza to dołaczenie kabla tel od LVB (tego pod wejściem LINE)
2- wchodzisz na stronke 192.168.1.1 (hasło-admin,login-admin oczywiście jesli tego nie zmieniłeś),następnie "dostęp do internetu" i tam masz opcje do rozłaczenia.
Mam nadzieje ze wytłumaczyłem dobrze,cya