Skocz do zawartości


Zdjęcie

HP LaserJet 4L Komputer nie widzi drukarki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tracer15

tracer15

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 19 02 2013 - 13:20

Witam!

Ostatnio próbowałem drukować moją starą drukarką HP i niestety narodził się problem. Otóż zainstalowałem ją poprawnie, próbowałem wydrukować stronę testową przez komputer i niestety nie dało rady(tak samo z innymi plikami). Drukowanie strony testowej poprzez drukarkę(przeciśnięcie przycisku) działa poprawnie więc drukarka jest sprawna. Moim zdaniem to problem z kablem. A Wy co o tym sądzicie? Specjalnie dla niej zainstalowałem system XP z którym jest kompatybilna. Drukarka była około roku nie używana. Czekam na jakąś pomoc z Waszej strony ponieważ bardzo jej potrzebuje.

Pozdrawiam sedrecznie!

Użytkownik tracer15 edytował ten post 19 02 2013 - 13:21

  • 0

#2 100nka

100nka

    Stały użytkownik

  • 194 postów

Napisano 20 02 2013 - 15:26

HP zawsze dołącza bardzo fajne oprogramowanie. Panel Sterowania -> Drukarki i faksy. Wybierz swój sprzęt i ... tu mam zawsze problem z zapamiętaniem. Albo właściwości albo ustawienia drukowania... czy jakoś tak. Ale poszukaj w zakładkach czegos takiego jak rodzaj papieru, dokładność wydruku, kolor lub tylko czarny itd - może to pomoże
Jeśli nie to we właściwościach (teraz nie mam drukarki więc pisze z pamięci) jest do ustawienia w zakładce PORTY - sposób łączenia z kompem oraz ustawienie czy drukarka ma buforowac wydruki. Podobnie masz w zakładce Zaawansowane - drukuj natychmiast albo z buforem. Dodatkowo jeśli masz dokument PDF to moze ci się powalic czcionka i układ. W programie do PDF (adobe lub Foxit) jak klikniesz CTRL+P i masz okienko z ustawieniami wydruku, jest klawisz zaawansowane lub coś takiego. Tam koniecnie zaznacz "drukuj jako obraz"

  • 0

#3 Torad_eu

Torad_eu

    Początkujący

  • 36 postów

Napisano 13 06 2013 - 16:04

Musisz kombinować,pobawić się trochę w ustawienia lub ewentualnie wgrać raz jeszcze sterowniki od drukarki. Piszesz,że masz Win Xp,ale jest to Sp1 czy Sp2? 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych