Skocz do zawartości


Zdjęcie

HP DeskJet F2480-Zjadacz kartek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dno0

Dno0

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 06 2011 - 14:22

Witam serdecznie, piszę tutaj ponieważ nie wiem za bardzo czy mogę sam zrobić coś odnośnie mojego urządzenia wielofunkcyjnego ( model zawarty w tytule).
Otóż czasem zdarzało się ze drukarka zjadała kartkę i ciężko było ją wyciągnąć (tzn. ona sama nie była w stanie jej wypluć, i nieraz po 15 minut czekałem aż to zrobi, a dzisiaj zeżarła kartkę i wypluła w kawałkach, kilka kawałków zostało w drukarce, wyjąłem je delikatnie pęsetą. Gdy włączam urządzenie wszystko działa poprawnie nie ma żadnych zacięć, natomiast gdy chcę coś wydrukować zaczyna coś tam strzelać, strzykać, co można usłyszeć na nagraniu:

Zgrzyt drukarki

To chyba raczej problem "fizyczny" niżeli sterowniki prawda?

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi, wcześniej czy później będę musiał się z tym zgłosić do serwisu-urządzenie było kupowane we wrześniu więc gwarancję mam, pytanie czy ja mogłem coś sknocić np. nieświadomie?

Użytkownik Dno0 edytował ten post 07 06 2011 - 14:23

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 07 06 2011 - 22:32

Na 99,9% fizyczny, często się dzieje tak, że w drukarce pada układ odpowiedzialny za chwytanie papieru. Ja już mam dwie drukarki, które działają na pół gwizdka, bo trzeba uważać aby nie połknęły za dużo papieru za jednym zamachem. Na wszelki przypadek sprawdź czy nic się nie dostało w lukę na papier, bo wtedy może być wstyd w serwisie napraw :D no i dodatkowe koszty za oddanie sprzętu uszkodzonego z winy użytkownika.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych