Skocz do zawartości


Zdjęcie

HP DV7 1150ew - niedziałający głośnik basowy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dzemislaw

Dzemislaw

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 22 02 2013 - 20:19

Witam.

Wczoraj pozakończonym czyśzczeniu laptopa zwrocilem uwagę na niedziałający głośnika basowy, nie jestem w stanie stwierdzic czy wcześniej działał czy nie. W związku z czym zastanawiam się czy jest to wina jakiś sterowników czy też uszkodzenie głośnika. W ustawieniach windowsa i w panelu idt ( instalowany razem ze sterownikami ) nie wyswietla mi informacji na temat głośnika basowego - tylko i wyłącznie 2 głośniki przednie.

Czy jesteście w stanie pomóc mi w tej kwestii czy to wina braku jakiś sterowników czy może uszkodzenie? A jeżeli uszkodzenie to czy głośnik SPS-480471-001 bedzie pasował do tego modelu laptopa?

Pozdrawiam

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 24 02 2013 - 05:35

Zobacz w menedżerze urządzeń czy masz zainstalowane dedykowane sterowniki do tego modelu lub po prostu ściągnij od HP i zainstaluj ponownie. Potem pokaż screen z panelu Realtek.

  • 0

#3 Dzemislaw

Dzemislaw

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 24 02 2013 - 09:59

Problem rozwiazał się sam, po wykręceniu głośnika chciałem się z nim udać do sklepu w celu zakupu zamiennika i przez przypadek upadł mi on na podłogę. W sklepie okazalo się, że na chwile obecną nie mają tego modelu, a więc po powrocie do domu wkręciłem stary głośnik ( przed tym lekko go wyczyściłem ) i o dziwo wszystko wróciło do normy. Co do samych sterowników to na pewno nie ich wina ponieważ teraz mimo działania głośnika nadal nie jest on wykrywany w urządzeniach czy też w panelu idt.

Dzięki za próbe pomocy.

Pozdrawiam

Użytkownik Dzemislaw edytował ten post 24 02 2013 - 10:00

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Nie działa głośnik bassowy HP dv7



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych