Skocz do zawartości


Zdjęcie

HOT 13


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grigo

Grigo

    Początkujący

  • 116 postów

Napisano 26 12 2008 - 12:33

co sadzicie o tym(zaczerpnięte stad HOT 13 & 14 ) :

Mówcie o tym klanie kolezanka, kolega, babci, dziadkowi itp.

Jest to klan dla ludzi, którzy mają dość tzw. "Gorących 14-tek" oraz "13-letnich ziomów".

Cechy charakterystyczne dla takich osobników:
- Wiek przeważnie między 12-15 lat
- Dziewczyny - Dużo tapety na twarzy i tandente ubrania (czasami pare rozmiarów za ciasne)
- Chłopaki - Za luźne ciuchy (rozmiar XXL)
- p0k3m0n0ff3 pI$m0 i dużo przekleństw
- Próby podrywania dużo starszych od siebie chłopaków, lub w przypadku męskiej części - nazywanie dziewczyn 'suczkami' itp.
- Wyuzdane foty mające na celu zwrócenie uwagi na siebie, lub fotki ukazujące kozactwo w/w 'ziomów'
- W "co lubie" przeważnie używki typu 'THC', 'alkohol', czy 'sex'

ema ziom, siema ziomalina
eLiendea, słodki jak malina
tego nie nagrał Mezo, ani 18
ale jest slodkie?alez prosze
"ej fajna płyta. tone w zachwytach
bo wiesz- znam sie na tym rapie
koFFam cie, chce bys był moim chłopakiem
dobra spoko kochamie, a ile masz latek?
bo wyglądasz na cos koło mojej siostry
różowa mini i full tapety, racunek prosty
spójrz na ten stanik,wypchany skarpetkami
pulchna buzia pokryta kosmetykami
usta czerwone jak drogowe swiatło
ej dziecko- zastanów sie czy warto

helikotper już po połowie papierosa
och- zanurzyć palce w twych wlosach
sztywne jak brystol, jadące lakierem
jesteś so sweet? ja ciebie uważam za ściere
rożowy kolor? owszem ale bez przesady
góra, dół, stringi i stanik
ciało oddawane za nic
a nie sorry, ty go przecież koFFasz
tego tydzień, dwa, x temu też koffałaś
sam już nie wiem kto z kogo robi wała

godzina 19, słychać crazy frog w polifoni
nówka nokia- mamusia dzwoni
"Słonko kolacja, dobranocka sie zaczęła"
"sorry chłopaki, pędze do dilera,
jutro ostra jazda z moimi kumpelami"
idź w pizdu bawić sie barbie lalkami
choć ty sie już nie bawisz,sama sie nią stałaś
taka prawda, to nie zbędny hałas

  • 0

#2 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 26 12 2008 - 13:59

przyznam, że nie trawię takich ludzi (pokemonów), ale skoro już żyją to niech sobie żyją.
Jest takie powiedzenie: "Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz". Skończą tak, jak na to zasłużą.

  • 0

#3 rzeznia22

rzeznia22

    Początkujący

  • 59 postów

Napisano 26 12 2008 - 15:29

No jasne że tego nie trawie... ale co zrobić? Wytępić się tego bardzo nie da...
Pozostało nam się śmiać z nich albo to olewać...

//Chciałbym, żeby wróciły te czasy, chociażby rok 2000 był ok. Internet, komputer, telefon komórkowy był dla tych, którym był potrzebny albo mieli swoje pieniądze. Internet był wtedy naprawdę ciekawszy i bez pokemonów... Nie uważacie, że naprawdę było fajniej? Jak pamiętam, nie było wtedy jeszcze hot 13... przynajmniej ja nie widziałem bo sam byłem małym gówniarzem. Ale chyba naprawdę tego nie było...
  • 0

#4 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 26 12 2008 - 15:57

Przykład pokemonów. Żal mi ich. Nic więcej w tym temacie nie powiem.
  • 0

#5 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 26 12 2008 - 23:31

Jak ja byłem mały to nie wiedziałem że chłopcy mają długie włosy. Potem zacząłem je zauważać i cóż sam zapuściłem :P Więc im jesteś młodszy tym mniej dostrzegasz.

Swoją drogą pokemonów nienawidzę i z nimi walczę. Ja mam na nie taką metodę - "Posłuchaj i zmień się a jak nie to za radą Giertycha - Zero Tolerancji (i glanem w twarz)"
  • 0

#6 Lisciu156

Lisciu156

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 17 02 2009 - 22:37

Każdy ma swoje zdanie, co do ubierania się, charakteru, itp. Ja osobiście nie jestem takim jakimś typowym "skejtem" <- haha, ale mam kilku kumpli, co noszą spodnie poniżej kolan, rzeczywiście, żenujące, ale na dziewczynach robią wrażenie (nie wiem nawet jak :lol:).

Cechy charakterystyczne dla takich osobników:
- Wiek przeważnie między 12-15 lat
- Dziewczyny - Dużo tapety na twarzy i tandente ubrania (czasami pare rozmiarów za ciasne)
- Chłopaki - Za luźne ciuchy (rozmiar XXL)
- p0k3m0n0ff3 pI$m0 i dużo przekleństw
- Próby podrywania dużo starszych od siebie chłopaków, lub w przypadku męskiej części - nazywanie dziewczyn 'suczkami' itp.
- Wyuzdane foty mające na celu zwrócenie uwagi na siebie, lub fotki ukazujące kozactwo w/w 'ziomów'
- W "co lubie" przeważnie używki typu 'THC', 'alkohol', czy 'sex'


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Piękny wiek :D
2. Dla Mnie ładnie to wygląda (oczywiście w odpowiednim wieku).
3. Ehh ... wypowiedziałem się wyżej.
4. Rzeczywiście .. w[beeep]iające ...
5. Od kiedy pamiętam, tak było :D
6. Odnośnik do 2 punktu ^^
7. Co masz do seksu ?? <lol2>
  • 0

#7 Chinka

Chinka

    Seal of Approval

  • 426 postów

Napisano 17 02 2009 - 23:25

Cechy charakterystyczne dla takich osobników:
- Wiek przeważnie między 12-15 lat
- Dziewczyny - Dużo tapety na twarzy i tandente ubrania (czasami pare rozmiarów za ciasne)
- Chłopaki - Za luźne ciuchy (rozmiar XXL)
- p0k3m0n0ff3 pI$m0 i dużo przekleństw
- Próby podrywania dużo starszych od siebie chłopaków, lub w przypadku męskiej części - nazywanie dziewczyn 'suczkami' itp.
- Wyuzdane foty mające na celu zwrócenie uwagi na siebie, lub fotki ukazujące kozactwo w/w 'ziomów'
- W "co lubie" przeważnie używki typu 'THC', 'alkohol', czy 'sex'


1. Rzeczywiście, takie roczniki jak '95 i '96 są ostro [biiippp]ane - wiem to z doświadczenia
2. No comments
3. To, że się nosi luźne ciuchy nie oznacza że ktoś jest skejtem (ktoś może być np. downem, pozerem i tak dalej ewentualnie). Luźne ciuchy - może od razu takie jak Gural z PDG?? :D A tak swoją drogą Liściu - wiesz o tym, że jeśli do zwykłego ziomka z ulicy który nosi szerokie spodnie wyskoczysz, że jest skejtem, to może ci spuścić bęcki?? Noszę może i szerokie ciuchy, ale skejtów akurat nie toleruję, choćby dlatego. Więc bez stereotypów.
4. Zdarzają się dzieci
5. A potem by było: "Tato, tato, pedofil!!"
6. Jeśli ktoś ma grono, to sporo takich dzieci ma zdjęcia na dekolt z tak zwanego poziomu gały. Nie wiem, jak jest na fotce czy naszej klasie
7. Sex poniżej 15-tki jest karany do 10 lat więzienia, czyli tak zwana pedofilia (choć każdy czyta to inaczej, myśląc o sytuacji gościa w więzieniu, oczywiście stereotypowej :lol:). Do zioła to na pewno za małolaty. Alkohol - jak się ma 14-15 lat, to się nawetr wódkę wytrzyma. Młodsi i dziewczyny zazwyczaj padają/są łatwe po dwóch piwach

Wniosek jest taki, że to trzeba tępić, ponieważ jeśli każdy będzie przechodził obok tego obojętnie, to zaleje nas plaga. Porady dla was - jeśli wasz brat/siostra zaczynają neokidyzować, szantażujcie ich, że usuniecie im grono/fotkę/naszą-klasę. Co prawda nie zawsze jest to skuteczne, jeśli chodzi o leczenie, ale przynajmniej masz jak oderwać takiego krejzola od komputera :D
  • 0

#8 Lisciu156

Lisciu156

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 19 02 2009 - 08:07

Co na to poradzisz Ty ? Jeżeli bd chcięli, to będą to robić. Każdy to wie, że na "współczesną" młodzież nie ma się praktycznie żadnego wpływu.
  • 0

#9 db45

db45

    Emerytura

  • 945 postów

Napisano 21 02 2009 - 20:33

jeśli dobrze wyczytałem, to że noszę luźniejsze ciuchy, spodnie czy luźniejszą bluzę to znaczy, że jestem Hot 15? :lol: Miło wiedzieć, z tym się nie zgodzę. Lubie takie ubrania, fajnie się w takich ciuszkach walkuje, taki ktoś ma styl, to nie znaczy, że jest jakimś hot czy pokemonem :D takie moje zdanie.
  • 0

#10 oskar93

oskar93

    Banned

  • 678 postów

Napisano 21 02 2009 - 20:53

Jesli ktos ma taki styl i to z jego inicjatywy wynika jego typ ubioru to spoko.
A w HOT13 chodzi o to ze kazdy chce byc "ziomalem" jak jego kumple, to idzie fala, bo dzieciaki nasladuja siebie nawzajem.
  • 0

#11 Lisciu156

Lisciu156

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 21 02 2009 - 21:15

jeśli dobrze wyczytałem, to że noszę luźniejsze ciuchy, spodnie czy luźniejszą bluzę to znaczy, że jestem Hot 15? :lol:


HOT 16 wita HOT 15 :D

  • 0

#12 Grigo

Grigo

    Początkujący

  • 116 postów

Napisano 22 02 2009 - 22:10

to zapozyczone z fotka.pl ;p
z tym noszeniem luznych ubran to sie troche tez nie zgadzam. chodzi mi bardziej o dziewczyny ktore maja 13 a chcialby juz miec 18:P wiecie ocb. makijaz itp :lol:

  • 0

#13 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 13 11 2009 - 19:52

Ja mam 14 lat i wszystkiego z listy nie lubię, a pokemonów nienawidzę. Owszem lekki makijaż, ale nie jakaś tapeta gruba. Mam koleżankę, która niedawno (chyba) zaczęła palić, a teraz już jej się zmarszczki pod oczami robią, ona chcąc to zamaskować daje kilo tapety, ale i tak nie pomaga.
  • 0

#14 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 14 11 2009 - 10:32

A najgorsze jest to całe Sweet/Hot 13/14 jak przychodzi do klubów na strefę L.O czy połowinki i już nie ma tapety tylko tynk na twarzy, że niby starsza. to żenujące. Wszyscy się z nich śmieją, ale i tak będą przychodzić. Tak swoją drogą jak 15-17 latek uprawia seks z 14 to jak może być ukarany?
  • 0

#15 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 14 11 2009 - 12:14

Jak się wyda to pewnie coś w rodzaju sądu rodzinnego, ale czemu ma się wydać?
  • 0

#16 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 14 11 2009 - 19:41

Bo była taka afera u mnie w mieście, że bodajże 17 latek przeleciał pijaną 14 lub 15 w klubie i film na całe miasto się rozszedł przez co chciała samobójstwo popełnić ;/
  • 0

#17 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 14 11 2009 - 20:00

Nie no to co innego. Mi chodziło, że tak normalnie, bez komplikacji.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych