Skocz do zawartości


Grzesss93

Rejestracja: 31 paź 2008
OFFLINE Ostatnio: 24 09 2014 14:17
-----

Moje tematy

Sterowniki Ga - 945pl

09 04 2009 - 22:17

Po przeprowadzce nie mogę znaleźć płyt ze sterownikami do płyty gł. Wim że Google nie gryzie ale boję się ściągać na pałę.... znacie jakieś strony wiarygodne w tej kwestii?

podaję jescze raz to co na płycie gł. pisało

gigabyte Ga - 945pl 53

Rejestracja Windowsa H E oem

08 04 2009 - 22:34

Ponad miesiąc temu zainstalowałem system operacyjny "Windowa H E" wgrałem kilka cennych mi plików, utworzyłem konto użytkownika ale że przez pewien czas miałem laptopa to w PC'ta nie zaglądałem i z czasem wyczerpał się limit 30 dni w ciągu którego to musiałem go zarejestrować. Nie zdążyłem wgrać sterowników do modemu internetowego, dziś odpaliłem komputer i po zalogowaniu się wyskakuje okno bym zarejestrował Windowsa, mogę to zrobić telefonicznie lub przez internet, nie chcę rejestrować go telefonicznie, chciałbym zrobić to internetem tylko że jest problem otóż nie mogę zainstalować tego modemu gdyż jedynym wyskakuje to okienko w którym jak anuluje to się z automatu konto (jedyne na tym komputerze) wylogowuje. I teraz moje pytanie : Co zrobić aby zarejestrować Windowsa internetem, uprzednio mogąc swobodnie zainstalować sterowniki do modemu internetowego?

ps. zgubiłem stery do płyty gł. (gigabyte Ga - 945pl 53) można by prośić o wiarygodny link do wiarygodnych sterów do tejże płyty?