Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gry pod Vista na laptopie Toshiba x200


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ptaku

ptaku

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 01 10 2007 - 20:08

Witam przedwczoraj odebrałem swoja wymarzoną Toshibe Satellite X200-15k. Dziś chciałem sobie zainstalować poprzez daemona a pozniej z plyty nowego medal of honor i za kazdym razem podczas instalacja stawala na poczatku lub w polowie. Pomyslalem ze gra jest felerna i chcialem zainstalowac inna (Obscure 2 ) takze przez daemona i powtorka z rozrywaki gra w ogole nie chce sie zainstalowac tzw. brak odpowiedzi tak jak przy medal of honor ale szybciej. Czy ktos mi moze powiedziec o co chodzi bo myslalem ze jak kupie porzadny sprzet to nie bede mial tego typu problemow.

Daemon to 4.10 a system to Windows Vista Home Premium system jest 32 bitowy

  • 0

#2 KRQ

KRQ

    Początkujący

  • 133 postów

Napisano 01 10 2007 - 20:17

Ustaw w deamonie ALL Options ON by ikonka była zielona, także możliwe że niema sterowników SCI czy jakoś tak, Możesz spróbować także innym programem np. Alkohol.

Pozdrawiam.

  • 0

#3 ptaku

ptaku

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 01 10 2007 - 20:23

Probowalem z all options on i z all options off i nic nie pomoglo z alcoholem sprawa wyglada tak samo
  • 0

#4 KRQ

KRQ

    Początkujący

  • 133 postów

Napisano 01 10 2007 - 20:27

Probowalem z all options on i z all options off i nic nie pomoglo z alcoholem sprawa wyglada tak samo

Dowiedziałem się że na viscie nie mozna zainstalować tego SPTD do wirtualnych napędów, spróbuj z Deamonem 4.08 i SPDT 1.38,

A jak instalujesz grę z płyty normalnie to niema problemów?
  • 0

#5 ptaku

ptaku

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 01 10 2007 - 20:40

Probowalem ta sama gre zainstalowac najpierw przez daemona pozniej ja nagralem na plyte i probowalem ja zainstalowac jednak sytuacja wygladala tak samo jak bym ja instalowal z daemona podczas instalacji sie zawiesila mniej wiecej w polowie lub na poczatku
  • 0

#6 KRQ

KRQ

    Początkujący

  • 133 postów

Napisano 01 10 2007 - 20:45

Przykro mi to mówić ale Toshiba ma zabezpieczenia co do pirackich płyt nawet na wirtualnych dyskach.

Pozdrawiam.
  • 0

#7 ptaku

ptaku

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 01 10 2007 - 20:53

Naprawde jakim cudem ? Jeszcze nie slyszalem o takich komputerach
  • 0

#8 KRQ

KRQ

    Początkujący

  • 133 postów

Napisano 01 10 2007 - 20:59

Naprawde jakim cudem ? Jeszcze nie slyszalem o takich komputerach

Mój kumpel ma toshibę jeszcze z 2004 roku i z pirackiej płyty nie da się zainstalować, co do napędów wirtualnych to chyba działają, może toshiba wprowadziła nowe zabezpieczenia...nie wiem. Mianowicie nie będę mógł Ci już pomóc, regulamin zakazuję.

Pozdrawiam.
  • 0

#9 ptaku

ptaku

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 01 10 2007 - 21:11

Ok dzięki mam nadzieje że ktoś mi tutaj pomoże :/

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych