Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gry które zmieniły wasze...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 FCBarca4ever

FCBarca4ever

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 25 11 2006 - 12:16

Według mnie od 2004 roku powstała jak ja to określam nowa fala w grach, mająca sprawić iż grafika z rzeczywistości mieszałaby się z grafiką komputerową. Jako pierwszą gre z tego cyklu zaliczam Far Cry. Potem były takie tytuły jak Far Cry 2, Quake 4, Doom 3, Crysis, Gothic 3. Jak sądzicie co przyniesie jutro i kiedy grafika z kompa będzie taka jak grafika z rzeczywistości??

  • 0

#2 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 25 11 2006 - 18:42

Długo trzeba będzie czekać. Zrobienie "realnych na 99%" tekstur i elementów grafiki to nie lada ROBOCIZNA moim zdaniem. PC-ety, które miałyby udźwignąć taką grę.... poprostu to muszą być nieziemskie "kompy". Samego ramu będzie potrzebne mnóstwo. W samym Gothicu 3 jest jej potrzebne do 1.5-2GB a co dopiero w takiej super-boskiej-realnej gierce.
PS.: Co do gier, zaliczyłbym jeszcze Call of Juarez :excl: ;)

  • 0

#3 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 25 11 2006 - 23:16

Gothica troche pogrzebali bo mogli popracowac jeszcze nad enginem i zoptymalizowac go. Co do Call Of Juarez popieram, swietna gra! Juz niedlugo bedzie The Punisher 2 ;) mam wielkie nadzieje zwiazane z ta gra.
  • 0

#4 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 26 11 2006 - 00:31

Hmm w Punischera jeszcze nie miałem okazji zagrać, słyszałem jednak, że przemoc góruje w tej grze ;) . Zagram - sam osądze. Jeśli biega o Gothica III to błędów się spodziewałem i rzeczywiście śą (np. wilka/bandyta wejdzie w ściane i znika ;) ), ale tej grze można to wybaczyć. Engine mógłby być poprawiony, bo jak kupie 1GB ramu dodatkowo to go dopiero da się zauważyć xD
  • 0

#5 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 26 11 2006 - 01:05

Punishera szczerze polecam, a brutalność nadaje tej grze więcej klimatu. Jak się widziało film albo czytało się niegdyś marvelowskie komiksy to wiadomo o co mi chodzi.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Far Cry 2 Far Cry



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych