Skocz do zawartości


Grizlly

Rejestracja: 27 mar 2010
OFFLINE Ostatnio: 15 02 2012 18:33
-----

Moje tematy

[300zł] Modernizacja komputera

11 02 2012 - 22:11

Witam. Według mnie, nadszedł czas na kilka zmian w moim PC, a że chcę aby działał w miarę przez jakiś czas, zwracam się po poradę do was.

Aktualnie posiadam sprzęt:

Karta graficzna: MSI NX8800GT - Wydaje mi się, że mogłem coś jeszcze w tej nazwie napisać, ale ciężko znaleźć info więc nie będę wprowadzał w błąd. Karta do wymiany w pierwszym rzędzie.

Ram: Kingston KVR800D2N5/1G (dwie kości) - Zamierzam kupić dodatkowe 2GB w jednej kości (ten sam model co podany wcześniej)

Płyta główna: Gigabyte GA-P35-DS3L - Czytałem opinie o płycie i nie zamierzam jej na chwilę obecną zmieniać.

Zasilacz: Tracer 4Life 450 HF - Podobno jest na czarnej liście, ale skoro ~3 lata wytrzymał i nic złego nie spowodował [tak mi się wydaje] to niech już zostanie.

Dysk twardy: Samsung HD321KJ

Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2,4GHz

Chyba tyle informacji wystarczy.

Po pierwsze to chciał bym wymienić kartę graficzną na coś nowszego, co podejdzie pod moją płytę główną i będzie współpracowało z procesorem. Przedział cenowy 250 - 300 zł. Najlepiej GeForce, ale to tylko sugestia. :P

Będę wdzięczny za podpowiedzi co by się przydało jeszcze zmienić, aby dobrze ze sobą grało.

Z góry dziękuję za rady, pozdrawiam.