Skocz do zawartości


Gregoriosj

Rejestracja: 30 cze 2008
OFFLINE Ostatnio: 07 12 2009 17:43
-----

Moje posty

W temacie: Dysk jest uszkodzony badź nieprawidłowy system plików

07 12 2009 - 15:07

Mam pytanie co do tego czy to może być wina zasilacza ? Bo oddałem go na gwarancje która jest do 12 grudnia ale na zasilacz dawno już się skończyła i nie wiem czy facet nie chce mie w konia zrobić wmawiając mi że to wina zasilacza a tym bardziej że to moja mam go zawoziła a ona nie ma zielonego pojęcia o komputerze ja też specem nie jestem ale podejrzane mi sie to wydaje bo jak koledze sie kiedyś zasilacz spalił to wszystko mu poleciało po kolei no chyba że zasilacz może sie zaczął psuć ale nie wiem właśnie czy tak może sie stać. I nie wiem czy go zanieść do drugiego serwisu żeby sprawdzić czy nie warto?

W temacie: Dysk jest uszkodzony badź nieprawidłowy system plików

03 12 2009 - 13:18

Jak mam to zrobić jak nie mam systemu

W temacie: Dysk jest uszkodzony badź nieprawidłowy system plików

03 12 2009 - 10:58

Już chyba wiem co jest nie tak ale nadal nie wiem jak to rozwiazać. Minowicie formata zrobiłem ponieważ wyskakiwał mi bład z jakimś portem i nie wykrywało modemu do internetu, a to jest dokładnie treść komunikatu co mi wyskakuje po tym jak próbuje sformatować dysk przed instalacja windowsa
Instalator nie mógł sformatować partycji. Dysk może być uszkodzony .
Upewnij się że stacja jest włączona i właściwie podłączona do komputera. Jeśli jest do dysk scsi, sprawdź, czy do urządzenia SCSI prawidłowo podłączono terminator.
Czyli chyba coś z tym SCSI, teraz może ktoś bedzie coś wiedział.