Skocz do zawartości


Grafika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*

Napisano 17 07 2006 - 11:11

Siema, wie moze ktoś jak podkrecic Radeona 9550 tak w granicach bezpieczeństwa?
Z góry dziekuje za pomoc.

  • 0

#2 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*

Napisano 17 07 2006 - 11:17

Podstawowa sprawa - co to dokladnie za model, jaki producent, jakie parametry, chlodzenie? Podkrecac nalezy stopniowo - najpierw procesor, później pamiec o jakieś 5MHz, za kazdym razem testując zastosowane ustawienia w jakimś benchmarku. Przy wystepowaniu jakichś artefaktów lub restetowania sterownika nalezy obnizyc czestotliwośc o 10MHz i zatwierdzic ustawienia. To jest tylko teoria - w praktyce róznie bywa.
Do podkrecania uzywalem programu RadLinker.

  • 0

#3 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*

Napisano 18 07 2006 - 12:42

No w sumie racja, troche za malo napisalem.
GeCube ATI Radeon 9550 VPU 128 bit-owy, wiecej informacji nie potrafie podac, bo nie za bardzo sie orientuje w sprzecie komputerowym. Jesli chodzi o chlodzenie, to wydaje sie byc dośc dobre, gdyz wiatrak jest pokaźnych rozmiarów.
Przy okazji, to sciągnalem sobie RadLinkera, ale nie wiem co dalej, bo zainstalowal sie gdzieś i nie wiem jak go uruchomic.
  • 0

#4 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*

Napisano 19 07 2006 - 00:30

Po instalacji wystarczy kliknąc prawym na pulpicie i z menu wybrac RadLinkera :rolleyes: Za wiele nie podkrecisz tej karty, bo ona jest juz fabrycznie podrasowana, ale warto spróbowac.
  • 0

#5 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*

Napisano 19 07 2006 - 11:33

Dzieki, juz wszystko dziala. Jedna rzecz mnie zastanawia, mianowicie System wykrywa karte graficzną jako Radeon 9600 series, czy to normalne czy mam sie cieszyc ze mam coś nieco lepszego?
  • 0

#6 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*

Napisano 20 07 2006 - 00:05

Normalne, czy nie - nie powinno byc zadnych problemów ;) Poza tym mozna kogoś zrobic w konia, ze sie ma lepszą grafike :rolleyes:
  • 0

#7 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*

Napisano 20 07 2006 - 10:43

Rychu, orrrajt

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych