Skocz do zawartości


Górnik

Rejestracja: 20 lis 2007
OFFLINE Ostatnio: 14 10 2015 09:25
-----

Moje tematy

Palit Geforce 8600GT Sonic+ problem z instalacją sterowników

24 06 2010 - 19:17

Witam! Mam problem z instalacją sterowników na moim komputerze. Mam windows XP, wcześniej miałem zainstalowane sterowniki 197.13 i wszystko było w porządku ale postanowiłem zainstalować nowsze bo dawno tego nie robiłem. Ściągnąłem z głownej strony Nvidi sterowniki 257.21, wyrzuciłem stare z dodaj/usuń programy i zresetowałem komputer. Później odpaliłem instalcje sterowników, na początku wywalił mi błąd, że nie może odnaleźć pliku open.gl ale wskazałem ścieżkę i instalacja przeszła ale na końcu miałem komunikat, że w systemie nie zostały przeprowadzone żadne modyfikacje. Postanowiłem zainstalować sterowniki z menadżera zadań lecz i to nie przyniosło żadnych efektów i pisało: wystąpił problem podczas instalowania tego sprzetu, niżej, wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia i, że nie można odnaleźć określonego pliku. Próbowałem czyścic rejestr CClenrem, driver cleanerem i driver sweeper i jak narazie żadnych efektów. najgorsze jest to, że nie moge zainstalować tych wcześniejszych sterowników które miałem(dzieje sie to samo co z tymi nowymi). Próbowałem też z trybu awaryjnego instalować ale też sie nie udało. Chciałem także zrobić przywracanie systemu ale niestety nie miałem żadnych punktów przywracania. Co może być nie tak? Prosze o jakieś porady bo systemu nie mam zamiaru przeinstalowywac. Z góry dziekuje:)

Już sobie poradziłem trzeba było zainstalować najnowszego directx i wtedy się sterowniki ładnie zainstalowały:) Temat do zamknięcia.