Skocz do zawartości


Zdjęcie

GeForce 9800GT - Programy nie wskazują jej temperatury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukasz784

lukasz784

    Stały użytkownik

  • 159 postów

Napisano 19 12 2009 - 18:05

...A właściwie jej brak... Otóż żaden program (SpeedFun; Everest; GPU-Z) dosłownie żaden, nawet dołączony wraz z płytą GamerHUD nie chce mi pokazać temperatury karty graficznej :) Nie wiem, może to brak czujnika, a we wmiarę świeżej karcie powinien chyba owy się znajdować... Kupiłem panel i podłączyłem jego "termometr" do karty (nie wiem czy w dobrym miejscu) i coś tam wyświetla (a konkretnie 32*C w spoczynku a w wymagających grach ok 40-43*C) Chciałbym jednak sprawdzić programem czy występuje jakiś większy "uchyłek"... Podobny problem mam z prockiem, w BIOS'ie pokazuje (-> system temperature 32*C, i tyle wyświetla mi panel, ale tez nie wiem gdzie go konkretnie podłączyć i CPU temperature 42*C)...
Moglibyście mi powiedzieć jakim programem mógłbym jeszcze sprawdzić temperature, lub gdzie konkretnie połorzyć te "sondy", które mają ją sprawdzić?
W tej chwili jeden mam podłączony do stopki radiatorka karty graficznej, a drugi gdzieś między Heat-Pipe'y a stopkę procka "wsadziłem"... Bardzo proszę o pomoc... :E

  • 0

#2 rafal194

rafal194

    Zaawansowany użytkownik

  • 413 postów

Napisano 20 12 2009 - 13:02

Tu masz niby nic specjalnego ale zawsze coś ,temperaturę zobaczysz:
siw.exe.
Zawsze można skorzystać z innych programów tego typu.

  • 0

#3 lukasz784

lukasz784

    Stały użytkownik

  • 159 postów

Napisano 20 12 2009 - 17:46

dzięki... później zainstaluje (bo spieszy mi sie) i zobacze :)

EDIT:
Jednak nic... Ale okazało się, że Riva Tuner czyta. Hmmm, dziwne trochę, nawet GamerHUD z zestawu nie potrafił ;/


// używaj opcji edytuj.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: GeForce 9800 GT 9800GT



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych