Skocz do zawartości


Zdjęcie

GeForce 9600 GT zawieszająca się myszka oraz klawiatura.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamilek2801

kamilek2801

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 26 10 2010 - 21:55

mam kompa 4-rdzeniowego,4GB RAM, procek i płyta Gigabyte, karta graficzna GeForce 9600 GT i robi mi sie tak ze podczas gier chociaz nie tylko ale najczesciej tak jakby odłącza się myszka i klawiatura, a jak gram w GTA IV to juz w ogóle masakra. czasem robi sie tak ze ludek lub samochod sie porusza ale ja nie moge nic zrobic, nie dziala wtedy ani myszka ani klawiatura i musze wyłączyc kompa i zaraz znowu go odpalic wtedy zaczyna znowu wszystko dzialac. nie wiem czy jest mi ktos w stanie cos doradzic ale oto moj numer GG **** piszcie błagam z góry dzięki!
a i jezeli chodzi o windowsa to mam Viste Home Premium, probowalem juz wszystkie inne windowsy a bład nadal jest

[warn=Damian_im2]
Jesteś na forum i wszystkie sprawy rozwiązuje się tu,a nie na gg...
[/warn]

ok,ok sory! a jestes w stanie mi pomóc?

Użytkownik jackass edytował ten post 27 10 2010 - 11:54
Kolego pisz następnym razem normalne tematy ok?

  • 0

#2 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 27 10 2010 - 11:32

Napisz temat jeszcze raz, bo ten twój post jest tak chaotyczny, że nie wiadomo o co się rozchodzi.

  • 0

#3 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 27 10 2010 - 11:53

poprostu gra Ci się zawiesza , ustaw wszystkie detal na minimum i zobacz czy masz to samo , podaj też jaki masz zasilacz

Użytkownik jackass edytował ten post 27 10 2010 - 11:53

  • 0

#4 kamilek2801

kamilek2801

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 10 2010 - 16:34

nie wiem jaki mam zasilacz poniewaz mam gwarancjie i nie moge zdjac obudowy bo bd po niej pisze tylko z tyłu AC INPUT: 230V ONLY ;D ale to nie dzieje sie tylko przy grach a po zatym robiłem juz tak ze grałem na naprawde niskich wymaganiach i nadal to samo to dzieje sie wszedzie nie musze grac, przy glupim odwarzaniu muzyki lub bez robienia niczego tak sie robi. jeszcze pol roku temu gralem sobie w kazda gre, robilem co chcialem i tak sie nie robilo :)
  • 0

#5 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 27 10 2010 - 18:01

po formacie jest to samo ? a obraz nie ma jakiś błędów ?
  • 0

#6 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 27 10 2010 - 19:31

probowalem juz wszystkie inne windowsy a bład nadal jest

Posiadasz jakąś multi licencje na produkty Microsoftu?
Podejrzewam że ani gra ani system operacyjny nie jest legalny co może być powodem.
Zalecam reinstalację systemu oraz wgranie najnowszysch steroników zaczynająć od chipsetu, poprzez kartę graficzną skończywszy na monitorze.
  • 0

#7 kamilek2801

kamilek2801

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 10 2010 - 22:05

tak wlasnie probowalem juz wszystkich windowsow i 32 bitowych i 64, nic nie pomaga i nie wiem czy to nie jest jakies uszkodzenie lub cos w tym stylu. obrazy napewno nie maja błedow bo dzieje mi sie to juz na kazdych grach, a po za tym pol roku temu gralem z tych samych obrazow w gta IV i bylo wszysko super. nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje i raczej nikt mi nie pomoze chyba bd musial oddac go na gwarancje i niech tam sobie to sprawdzaja, robia co chca aby tylko wszystko dzialalo. a i mam pytanie o co chodzi z tymi windowsami x86?? do jakich kopmuterów one sa? trzeba miec jakiegos procka dwu lub cztero rdzeniowego?

no nie stety nie mam ani windowsa ani gier orginalnych wszystko jest sciagane! ale mowicie ze mogło by mi to pomuc? w sumie to chyba powinni mi zainstalowac jeszcze raz windowsa bo bd pewnie robic formata jak oddam im kompa na gwarancje

jak kupilem kompa to mialem viste home premium i faktycznie dzialolo wszystko super
moze bez kitu sprobuje im oddac i niech robia z nim co tam chca moze akurat zainstaluja mi jekiegos windowsa bo chyba powinni jezeli zrobili by formata kompa!?
  • 0

#8 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 29 10 2010 - 21:20

tak wlasnie probowalem juz wszystkich windowsow i 32 bitowych i 64, nic nie pomaga i nie wiem czy to nie jest jakies uszkodzenie lub cos w tym stylu. obrazy napewno nie maja błedow bo dzieje mi sie to juz na kazdych grach, a po za tym pol roku temu gralem z tych samych obrazow w gta IV i bylo wszysko super. nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje i raczej nikt mi nie pomoze chyba bd musial oddac go na gwarancje i niech tam sobie to sprawdzaja, robia co chca aby tylko wszystko dzialalo. a i mam pytanie o co chodzi z tymi windowsami x86?? do jakich kopmuterów one sa? trzeba miec jakiegos procka dwu lub cztero rdzeniowego?

no nie stety nie mam ani windowsa ani gier orginalnych wszystko jest sciagane! ale mowicie ze mogło by mi to pomuc? w sumie to chyba powinni mi zainstalowac jeszcze raz windowsa bo bd pewnie robic formata jak oddam im kompa na gwarancje

jak kupilem kompa to mialem viste home premium i faktycznie dzialolo wszystko super
moze bez kitu sprobuje im oddac i niech robia z nim co tam chca moze akurat zainstaluja mi jekiegos windowsa bo chyba powinni jezeli zrobili by formata kompa!?

Na początek fajnie by było gdybyś zajrzał do słownika ortograficznego.


. a i mam pytanie o co chodzi z tymi windowsami x86??

Po kropce stawiamy wielką litere...
x64 to oznaczenie systemu 64-bitowego.
x86 oznacza system 32-bitowy z ograniczeniem pamięci do 4GB(w systemie widzialne 3GB)
Co do systemu to serwis gwarancyjny może Ci nawet odmówić naprawy jeśli jest na nim zainstalowany inny system niż był fabrycznie, a nie oryginalny to już na 100% może być podstawą do unieważnienia gwarancji.
Proponował bym Ci przeinstalować na oryginalny sytem, który zakupiłeś zapewne z komputerem skoro był zainstalowany.
Jest to licencja OEM, czyli dostarczana razem z nowym komputerem(podzespołem bazowym).
Powinieneś mieć naklejkę na obudowie z kluczem licencyjnym.

Obstawiam że u Ciebie problem jest ze sterownikami, gdyż nawet na stronie producenta trzeba wybrać system operacyjny 32 bitowy jeśli taki system masz zainstalowany.
Przed oddaniem komputera do naprawy gwarancyjnej sprawdź jakimś programem np Everest jakie panują temperatury, w szczególności procesora.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych