Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gadu Gadu - Podsłuchiwanie rozmów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mister_deejay

mister_deejay

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 25 03 2008 - 00:00

może i źle to ująłem ale dużo prawdy w tym jest ze nasze kochane gygy jest polem testowym dla młodych hakerów..:)
a ja mam sprawe zwiazana wlasnieo z tym programikiem. Jest jakas mozliwosc przeczytania rozmow na giegie? Że czytam sobie co dwie osoby w INTERNECIE (nie LANie) pisza do siebie?

  • 0

#2 BB1910

BB1910

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 25 03 2008 - 10:28

GG hijacker

Odwiedź TEN LINK.
Tam Krzyhoo pisał na temat tego programu.

P.S. BYM ZAPOMNIAł- PROGRAMEM MOżNA TAKżE PODSłUCHIWAć ROZOMWY Dołączona grafika!



  • 0

#3 viperlodz

viperlodz

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 26 03 2008 - 22:04

Udostępniam materiały z mojej starej strony:

Podsłuchiwanie rozmów GG by Viperlodz

Pewnie wielu z was chciałoby zobaczyć co pisze sąsiadka albo siostra/brat, która korzysta z Gadu Gadu. Jest to o wiele ciekawsze niż łamanie hasła gg, bo co nam po tym, że mamy hasło. Możemy się zalogować, ale nie widzimy ostatnich rozmów i możemy tylko gadać za kogoś. Jedynym problemem jest to, że osoba, którą chcey podsłuchać musi być z nami w sieci lokalnej. Opiszę tutaj jak to zrobić.

Zacznijmy od tego co to jest UAP i do czego służy.
Uap jest siferrem dzięki, któremu możesz przechwycić rozmowy Gadu Gadu (plik znajduje się w dziale download).

Korzystanie z UAP
1. Jeśli nie mamy biblioteki WinPcap to musimy ją ściągnąć (znajduje się w dziale download). Instalujemy ją. Potem możemy już uruchomić program UAP, który znajduje się w dziale download.

2. Teraz trzeba się zastanowić czy nasza sieć lokalnej jest oparta na hubie, routher czy switchu.

a ) HUB
Jeśli mamy hub to uruchamiamy program UAP i możemy bez problemów
podsłuchiwać. Aby to zrobić wybieramy w lewym górynym rogu naszą karte sieciową,
a następnie klikamy snifuj. Jeśli ktoś napisze coś przez Gadu Gadu to poajawi nam się
to w oknie.

b ) ROUTHER, SWITCH
Tu sprawa wygląda dużo trudniej i nie będę jej dokładnie opisywał. Napisze tylko z
czego trzeba skorzystać, a reszty trzeba się nauczyć samemu, bo nie ma tak łatwo.
Switch dostając pakiet, filtruje go i przesyła tylko tam gdzie ma dotrzeć, a nie tak jak
hub wszędzie. Aby przechwycić rozmowy musimy skorzystać z programu Cain (można
także z innych, ale ten będzie odpowiedni na początek). Reszty niestety musicie się
nauczyć samemu. Zastanowie się nad napisaniem tutaj dokładnego opisu jak to zrobić,
na razie możecie się zadowolić tym co jest.

Autor: Viperlodz

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych