Skocz do zawartości


GSWito

Rejestracja: 07 sty 2010
OFFLINE Ostatnio: 14 01 2012 03:39
-----

Moje tematy

Radiówka 2,4ghz a 5ghz

12 01 2012 - 19:20

Witam. Chciałem zapytać o porównanie radiówki 2,4 ghz a 5 ghz. Czy np w 5ghz jako iż jest to nowsza technologia jest tam np tylko większa prędkość? Czy np w odbiorze jest poprawa że łącze jest stabilniejsze mniejsze pingi itp. Teraz mam 2.4 ghz i chciał bym się dowiedzieć czy po zmianie na 5ghz coś się poprawi. 2.4ghz chodzi mi dobrze ale w gre wchodzi zmiana technologii. Prosze o jakieś informacje na ten temat
Moje podłączenie teraz to stare podłaczenie antena poprzez kabel odrazu do karty sieciowej.
Po zmianie wyglądało by to tak że od anteny kablem do acces pointa po czym do komputera.
Jaka antena do jakiego internetu.
Niestety kablowego internetu nie mogę podłaczyć dlatego pytam o radiówkę.
Pozdrawiam.

Wybór laptopa do 2000 zł z internetem mobilnym

12 01 2012 - 19:03

Witam.

Poszukuję laptopa do pracy w domu oraz przegląaniu internetu zaznaczam że nie do grania. Wyszukałem sobie kilka ofert na allegro. Napiszcie mi który z tych laptopów lepszy oraz jakieś informacje na temat awaryjności czy wydajności danych producentów. Jeśli macie jakieś inne propozycje to interesują mnie ceny raczej do 2000 zł.
Interesuje mnie także internet mobilny jakie macie doświadczenia z internetem od takich operatorów jak plus tmobile play etc.

Asus

Asus 2

HP

ps. Prosił bym jeszcze o jakieś opinie na temat laptopów packard bell.

Pozdrawiam