Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3505 jak włączyć kartę WiFi?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 szymonsz

szymonsz

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 06 12 2009 - 19:50

Cześć

Mam problem z WiFi w laptopie Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3505.
Nagle po włączeniu komputera program Intela do obsługi WiFi wyrzucił komunikat, że sieć WiFi jest wyłączna sprzętowa i aby ją włączyć należy użyć przełącznika.

Laptop nie ma tak owego przełącznika. Ma przycisk plus funkcyjny f10. Niestety oba nie nie dają. Sieć Wi-Fi nie działa. Komputer przed chwilą przeszedł formata, ma wszystkie najnowsze sterowniki, wyłączoną opcje wyłączania WiFi przy niskim poziomie energii i nadal nic. Przycisk WiFi nie włącza sieci a program Intela oraz zwykłe widnwoskiego sterwoniki Wifi nie działają.

Karta WiFi niby działa poprawnie, urządzenie jest włączone, połączenie sieciowe jest włączone.

Nie mam pojęcia co jeszcze mogę zrobić :)

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 07 12 2009 - 11:47

Ktoś notował wcześniej podobny problem i miał wyłączony w BIOSie: wireless option, także sprawdź to (klawisz F2/Del podczas uruchomienia komputera). Ponadto tu masz przetłumaczoną solucję: aktywacja WIFI w Amilo ze strony producenta:
1. Musisz mieć zainstalowane: Launchmanager (Version 1.49)
2. Aktywuj WLAN poprzez [Fn] + [F1/F10].
3. Po kliknięciu [Fn] + [F1/F10] pojawi się obraz z informacją (OSD): "ON" (aktywne WLAN) lub "OFF" (nieaktywne) do kliknięcia myszką
4. Sygnałem włączenia wifi będzie paląca się lampka: WLAN LED na czerwono

Jeżeli program OSD nie działa zainstaluj patch Microsoftu: "ForceHCResetOnResume Fix for NET and BLUETOOT".

  • 0

#3 szymonsz

szymonsz

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 07 12 2009 - 18:17

Ktoś notował wcześniej podobny problem i miał wyłączony w BIOSie: wireless option, także sprawdź to (klawisz F2/Del podczas uruchomienia komputera). Ponadto tu masz przetłumaczoną solucję: aktywacja WIFI w Amilo ze strony producenta:
1. Musisz mieć zainstalowane: Launchmanager (Version 1.49)
2. Aktywuj WLAN poprzez [Fn] + [F1/F10].
3. Po kliknięciu [Fn] + [F1/F10] pojawi się obraz z informacją (OSD): "ON" (aktywne WLAN) lub "OFF" (nieaktywne) do kliknięcia myszką
4. Sygnałem włączenia wifi będzie paląca się lampka: WLAN LED na czerwono

Jeżeli program OSD nie działa zainstaluj patch Microsoftu: "ForceHCResetOnResume Fix for NET and BLUETOOT".


Działa! Dzięki wielkie!

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych