Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forum! / zakończone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 barti

barti

    Początkujący

  • 41 postów

Napisano 09 02 2008 - 19:52

Powiem wam tyle jest to najgorsze forum na jakim bylem dostaje poziom ostrzezenia za niewiadomo co moje posty zostaja usuwane nie widomo czemu ??

  • 0

#2 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 09 02 2008 - 20:28

Pozwól, że Ci wyjaśnię !

Twoje logi na dzień dzisiejszy pokazują, iż masz 40% ostrzeżenia. Ostatniego warna dostałeś za złą nazwę tematu "serwer". We wcześniejszym warnie obiecałem Ci, że jeśli jeszcze raz będzie zła nazwa tematu to nie zostanie ona poprawiona tylko od razu poleci do kosza, tak więc stało się w tym przypadku. Masz włączoną moderację postów na 5 dni, więc, by post został zatwierdzony musi go najpierw przeczytać Moderator.

Przy okazji to, że obrażasz tutaj Forum świadczy tylko i wyłącznie o Tobie !

Aktualna nazwa tematu jaką dałeś tj. "Forum!" również kwalifikuje się do usunięcia i zostało usunięte, ale tym razem nie przezemnie, przywróciłem ten temat spowrotem tutaj byś mógł sobie poczytać co narobiłeś, że tematy lecą do kosza.

  • 0

#3 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 09 02 2008 - 20:51

To może teraz ja wtrącę się jeszcze tutaj.
Ode mnie otrzymałeś warna za multitopic czyli założyłeś dwa razy ten sam temat.
Z tego co pamiętam temat znajdował sie w dziale "Gry" i "Problemy ogólne"
Jeżeli nasze forum uważasz za najgorsze i twierdzisz, że warny otrzymujesz bezpodstawnie zapraszam na forum ks-ekspert gdzie naprawdę nauczysz się co to dyscyplina i spotkasz się z surowością kar za nie przestrzeganie regulaminu forum.

Serdecznie pozdrawiam
Ziele <_<

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych