Skocz do zawartości


FlaweQ

Rejestracja: 22 gru 2012
OFFLINE Ostatnio: 13 01 2013 00:27
-----

Moje tematy

Komputer strasznie muli(gry ścinają, spadki fps)

22 12 2012 - 09:16

Cześć. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc, ponieważ nie wiem co mam już zrobić , żeby ten komputer wreszcie mi dobrze chodzil. A mianowicie dziwnie mi muli , przycina się , spadki występują w grach typu cs 1.6. , Fifa 12 powinna mi śmigać na wysokich a bardzo ścina. Jak włącze wiecej kart w mozilli to mi także bardzo muli,Włączając jakis filmik na yt i śmigając po innych stronach słysze jak mi cos w komputerze buczy( przu wzroście zużycia procesora głośno chodzi a zaraz jak się zmniejszy słychać zmiane na wolniejsze chodzenie , za pewne jest to wiatrak , to także mnie denerwuje , kiedyś tego nie miałem wszystko mi ładnie chodziło. Dodaje ,że wszystko czyściłem jak i w środku komputera jak i zarówno programami. Format zrobiony , wszystko zaczęło się od tego momentu jak mi padł wyswietlacz w obudowie, wtedy sie raz włączał raz był wyłączony, może wina zasilacza , nie mam pojęcia, Sterownik oczywiście najnowsze zarówno do karty graficznej jak i płyty głównej etc.Proszę o pomoc, z góry dziękuje:)


Mój sprzęt:
PŁYTA GŁÓWNA: GIGABYTE P43T-ES3G
Procesor: INTEL PENTIUM DUAL-CORE E6600 (2X3.06)
KARTA GRAFICZNA; AMD RADEON 6770 HD 1 GB DDR5
PAMIEĆ; 4GB