Skocz do zawartości


Flara

Rejestracja: 07 sty 2008
OFFLINE Ostatnio: 10 01 2008 23:22
-----

Moje tematy

upgrade sterowników

10 01 2008 - 22:50

witam Was.

mam pytanie, czy wazne jest bardzo i zawsze bezpieczne upgrade sterowników do urządzen (płyta głowna, karty) w komputerze? czy może to zagrazać czasem stabilności działania komputera/systemu?

odtwarzanie filmów pod XP a Linux

09 01 2008 - 20:48

Witam.

mam u siebie nieco męczace zjawisko, jakim jest mulenie odtwarzanie filmów z płyty kiedy oglądam je na XP, a jeśli odtwarzam ten sam film pod Linuxem mulenie znika. płynnie odbywa się to.

ktoś ma jakieś może doświadczenia z podobnym zjawiskiem lub wie dlaczego tak się dziwnie dzieje?

pozdrawiam

[wirus] Link do niby-kartki na onecie

07 01 2008 - 20:19

Witam.
Przed swiętami dostałam taką oto wiadomosc. nim zerknełam co i jak, to kliknełam FF zachował sie dobrze, bo ponformował, że to sciema. IE nie bardzo się sprawil. teraz zastanawiam się czy komp czegoś nie złapał.


Z przyjemnością zawiadamiamy, że w serwisie Kartki Onet.pl czeka
przygotowana specjalnie dla Ciebie kartka wysłana przez kartki@onet.pl.
Aby ją zobaczyć kliknij na link

(celowo nie robię tego adresu jako link, zebyscie nie klikali)
http://www9.kartki.onet.pl-login6329/95710...82-9885211.html

Czy ktoś miał moze podobne zdarzenie? i co z tym zrobic? skanowałam NODEm i Spybot, wg mnie niczego nie wykryło. ale wole chuchac na zimne.

jak odinstalować Ubuntu?

07 01 2008 - 20:03

Witam.

Na początek: jestem zielona i nie wiem jak mam odinstalowac Ubuntu. Mam jeden dysk, kilka partycji, na jednej z nich ubuntu. na reszcie XP. chce sie pozbyć ubutnu bo sie już nim 'nacieszylam'. Jednak nie wiem jak to zrobić? Partition Magic?

prosze o jakieś porady