Skocz do zawartości


Flapper

Rejestracja: 25 sie 2006
OFFLINE Ostatnio: 02 01 2009 22:17
-----

Moje tematy

nie mogę się połączyć w sieci lokalnej

03 03 2008 - 00:32

Zdaje mi się że to najodpowiedniejszy dział dla tego problemu.
Otóż zainstalowałem Webserv DiskAcces I wszystko działa kiedy wpisuję w przeglądarce localhost ale kiedy wpisuję aktualne IP (192.168.1.102) Nie mogę się połączyć. (Z komputera na którym uruchomiony jest Webserv ani z żadnego innego) Co zrobić? :ninja:

Warcraft III nie działa po formacie.

20 02 2008 - 23:46

Jestem załamany.
Po wysypie Windowsa postanowiłem zrobić formata, był to pierwszy format na nowym kompie i pierwsza moja instalacja Windowsa na nim. (kupiłem komputer z już zainstalowanym Windowsem) Pragnę zaznaczyć że jestem uzależniony od Warcrafta III (jest to w sumie jedyna gra w jaką gram) więc żadne "pogodzenie się" nie wchodzi w grę. Warcraft jest oryginałem (Złota Edycja) i już wracam do problemu.
Otóż kiedy kupiłem półtora roku temu komputer wszystko pięknie śmigało, jednakże Winda zaczęła się sypać, więc przyszła pora robić formata. Instaluję kolejno:
-Windows XP Home Edition (OEM)
-Sterowniki (geForce, nForce, Realtek HD, directx 9.0c)
-Warcraft III
Po czym odpalam z uśmiechem mojego ukochanego "Łorkrafta" oglądam Intro, chwila ciemny ekran iiiiiiii... widzę pulpit... więc szybko do pana dr. Googlowskiego ale nie znalazł odpowiedzi na moje pytanie. Więc walę do pomocy technicznej CD Projekt (w między czasie zrobiłem jeszcze ze 3 formaty) ale pan Łukasz daje mi rady w stylu "zainstaluj najnowsze sterowniki" lub "chkdsk". Wszystko to zrobiłem oczywiście ale dużo mi to nie dało. (dla mało domyślnych: Nie dało mi to zupełnie nic!)

I teraz 2 rzecz zapewne powiązana z tym jakoś.
Otóż po pierwszym uruchomieniu gry (była w standardowym folderze "C:\Program Files\Warcraft III\") zaobserwowałem, że nie mogę otworzyć folderu "Warcraft III" kiedy klikałem na niego zamykało mi okienko explorera, mogłem jednak otworzyć go bez problemu za pomocą Total Commandera. Usunąłem Warcrafta i zrobiłem dla testu pusty folder "Warcraft III" próbuję otworzyć i zamyka mi okienko explorera. Zrobiłem więc format i stworzyłem pusty folder "C:\Program Files\Warcraft III" otworzył się normalnie. Zainstalowałem Warcrafta w folderze "Warcraft III 2" sprawdzam i oba foldery się otwierają. Odpaliłem Warcrafta (filmik po czym pulpit.) sprawdzam foldery i "Warcraft III 2" otwiera się bezproblemowo, natomiast "Warcraft III" zamyka mi okienko explorera przy próbie otworzenia. Sprawdziłem go Total Commanderem i był zupełnie pusty...

Już mi ręce opadają, nie wiem co z tym zrobić... CD Projekt nie umie mi pomóc i nie refunduje w ramach gwarancji dożywotniej leczenia u psychologa więc mam strasznego doła. :P