Skocz do zawartości


EvilGucio

Rejestracja: 27 maj 2013
OFFLINE Ostatnio: 28 05 2013 09:24
-----

Moje tematy

Logi - Prośba o pomoc w usunięciu procesu ''stij.exe''

27 05 2013 - 20:17

Witam wszystkich! Mam nadzieję, że jest to dobry dział do umieszczenia tego typu problemu a jeśli nie to uprzejmie proszę o przeniesienie.  Od Grudnia 2012 poszukiwałem rozwiązania swojego problemu z grą CS: Global Offensive która nagle z niczego zaczęła ciąć się jak szalona nawet przy najniższych detalach i uniemożliwiała grę, szperałem szukałem, pisałem do pomocy technicznej Steam lecz niestety nikt mi nie pomógł zwalając winę na słaby komputer lub inne pierdoły pomimo tego, że prawie 60h przegrałem bez najmniejszej ścinki.

 

Dzisiaj kolejny raz próbując sobie poradzić z problemem zauważyłem, że w menu podczas poruszania myszą ilość klatek spada ze 112 do 20 lub niżej więc zacząłem szukałem co jest tego przyczyną i trafiłem na proces ''stij.exe'' który podobno był winowajcą i faktycznie po jego zakończeniu gra pierwszy raz od Grudnia chodziła jak marzenie ale niestety proces ciągle wraca i nie chcę się wynieść z mojego komputera. Przeskanowałem wszystko SpyHunterem ale nic nie pomogło a na tym forum wyczytałem, żeby usunąć program IB Updater Service i tak też zrobiłem ale przy końcu odinstalowywania wyskoczył błąd i musiałem użyć Force Removal programem Advanced Unnistaller żeby w ogóle pozbyć się tego dziadostwa i nie pokazuje go w programach lecz proces ''stij.exe'' nadal jest aktywny. Bardzo prosze o pomóc w usunięciu tego dziadostwa bo po 5 miesiącach w końcu udało mi się namierzyć winowajcę! Dodaje logi z OTL w załączniku (chyba dobry plik bo OTL poznałem dopiero tutaj, 5 minut temu), pozdrawiam serdecznie!