Skocz do zawartości


Elvis_nie_zyje

Rejestracja: 24 wrz 2007
OFFLINE Ostatnio: 26 09 2007 22:17
-----

Moje posty

W temacie: "Dysk jest chroniony przed zapisem"

26 09 2007 - 22:18

Może zapora nie pozwala? Albo firewall (w sumie na jedno wychodzi)? Może też być brak mocy na tym złączu USB, na którym wisi czytnik.


Wyłączyłem windowsowski firewall (innego nie mam) i nic się nie zmieniło. Moc musi być, bo modem od neostrady podłączałem pod oba złącza USB.

W temacie: "Dysk jest chroniony przed zapisem"

25 09 2007 - 18:14

Mam kartę 1 GB i z nią samą nie ma problemów, bo na innych komputerach mogę normalnie zrzucać na nią dane, mój czytnik na innych komputerach też działa bez zarzutu. Problem jest z moim kompem, tylko co dokładnie jest nie tak ??? Sam zachodzę w głowę, co jest nie tak, ale mam podejrzenie, że to coś z płytą główną, bo jest dosyć stara.

W temacie: "Dysk jest chroniony przed zapisem"

25 09 2007 - 10:01

Pisałem już, że i tego próbowałem :) Dla ścisłości próbowałem tego na samym początku i wsadzałem kartę w obu pozycjach suwaczka. Potem próbowałem z tym kluczem w rejestrze, potem z różnymi sterownikami, może po drodze coś jeszcze próbowałem i [beeep]a, ale raz jakimś cudem udało się skopiować, za to w drugą stronę (czyli na komputer) kopiuje mi się bez problemu. Wyskakiwał też mi komunikat, że urządzenie może działać szybciej, ale to raczej nie ma nic do rzeczy.

W temacie: "Dysk jest chroniony przed zapisem"

24 09 2007 - 15:07

Próbowałem już wcześniej tego sposobu i niestety też nic nie dał.
Nie miałem tego klucza, utworzyłem go, w tym kluczu utworzyłem wartość DWORD o nazwie WriteProtect, dałem wartość 0 i niestety nic.