Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eliminacje Euro 2008 rozlosowane


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Puma

Puma

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 27 01 2006 - 14:20

W dniu dzisiejszym w szwajcarskim Montreux rozlosowano grupy kwalifikacyjne do finałów Euro 2008, które odbędą się w Austrii i Szwajcarii.

Grupa A: Portugalia, :twisted: [glow=red:25b8a1b5e2]Polska :twisted: , Serbia i Czarnogóra, Belgia, Finlandia, Armenia, Azerbejdżan, Kazachstan

Grupa B: Francja, Włochy, Ukraina, Szkocja, Litwa, Gruzja, Wyspy Owcze

Grupa C: Grecja, Turcja, Norwegia, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Mołdawia, Malta

Grupa D: Czechy, Niemcy, Słowacja, Irlandia, Walia, Cypr, San Marino

Grupa E: Anglia, Chorwacja, Rosja, Izrael, Estonia, Macedonia, Andora

Grupa F: Szwecja, Hiszpania, Dania, Łotwa, Islandia, Irlandia Płn., Liechtenstein

Grupa G: Holandia, Rumunia, Bułgaria, Słowenia, Albania, Białoruś, Luksemburg

Eliminacje rozpoczną się jesienią 2006 roku, a zakończą jesienią 2007 roku. Jeżeli przez 90 dni zainteresowane federacje nie ustalą terminarza meczów grupowych losowania dokona UEFA. Do finałów awansują po dwie pierwsze drużyny z każdej grupy, automatyczny awans zapewniony mają gospodarze - Austria i Szwajcaria. Turniej finałowy z udziałem 16 zespołów zostanie rozegrany w dniach 7–29 czerwca 2008 roku.

Grupa napewno do wyjscia. Jednak łatwo nie bedzie

  • 0

#2 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 27 01 2006 - 14:38

chyba mamy najlatwiejsza grupe tak mi sie przynajmniej wydaje

  • 0

#3 kubus_puchatek

kubus_puchatek

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 27 01 2006 - 15:01

Porazka :|,kiepsko widze naszych w tej grupie ,Portugalia poza zasiegiem ,Belgia,Serbia i mi sie wydaje ze Finlandia z tymi bedziemy walczyc o 2 miejsce :|
  • 0

#4 Puma

Puma

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 27 01 2006 - 15:38

chyba mamy najlatwiejsza grupe tak mi sie przynajmniej wydaje



Najłatwiejsza ??

Niezabardzo właśnie. :D :D :D
Portugalia - niestety jestesmy bez szans
Serbia i Czarnogóra, Belgia - poziom podobny do naszej ekipy. Wszystko możliwe. Raczej w plecy :D
Finlandia - skandynawskie ekipy nigdy nam nie pasowały
Armenia - zawsze u siebie groźna.

Stawiam 3-4 miejsce naszych na obecną chwile
Zobaczymy co bedzie po MŚ. Kto bedzie trenerem, kto bedzie nadal w kadrze.
  • 0

#5 Zorba_1

Zorba_1

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 27 01 2006 - 16:45

na dzien dzisiejszy moim zdaniem:

Portugalia - tu nie musze pisac.
Serbia - z nimi bedziemy walczyc o 2 miejsce, chociaz niezdziwie sie, jak i oni beda walczyc z Portugalia o 1. miejsce, w koncu w elim do MŚ wyprzedzili Hiszpanie.
Belgia i Finlandia - w elim. do MŚ nie wykazaly sie prawie niczym. Belgowie mieli juz swoje lata slawy, ostatnio nic im nie idzie. W Grupie, fakt, ze silnej (Serbia, Hiszpania i Bośnia), zajeli 4 miejsce. Pytanie czy to Bosnia zrobila sie na tyle silna, czy Belgia na tyle słaba. Odp. poznamy na jesien. Finlandia w grupie 7 zespolowej zajęła równiez 4 miejsce, ustepując Holendrom, Czechom i Rumunom. Z Finlndia powinnismy sobie poradzic. I Kruchya racja, ze z zespolami skandynawskimi nam nie idzie, ale to chyba tylko w towarzyskich...
Armenia, Azerbejdzan i Kazachstan-z Armenia moga byc tylko kłopoty, u nich. Natomiast z Azerami i Kazachami powinno byc 12 punktów :D

A podsumowujac, mamy cholernie ciezka grupe.
I podkreslam, ze te dane wyzej sa na dzien dzisiejszy. Przez półroku wiele sie moze zdarzyc.

Badzmy dobrej mysli. Jak z tej grupy wyjdziemy i awansujemy po raz 1 (slownie PIERWSZY) do ME to kolejne awanse beda latwiejsze :D

POLSKAAAAAAAAAA - BIALOOOO

8)
  • 0

#6 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 28 01 2006 - 10:56

z Portugalia szans nie mamy, ale za to na ładnych piłkarzy sobie popacze sasasa :D

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych