Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ekran sie "sypie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 tOmMaZZZ

tOmMaZZZ

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 14 01 2008 - 23:22

Mam taki problemik od paru dni, otoz gdy wchodze do wacrafta 3 sypia mi sie tekstury - wszystko robi sie rózowo kolorwe, kursora niewidac, w czasie grania wszystko nagle staje zaczyna sie sypac, nieda sie ruszyc przez kilka minut;/ - gdy zmieniam w ustawieniach tekstury na "hight" niby wszystko wraca do normy na chwile ale jak tylko zrobie alt+tab to jest to samo, lub jak zaloguje sie na battle neta.. wczesniej niemialem tego problemu wszystko chodziło ok, zastanawiam sie czy to nie wina jakis aktualizacji systemu ktore takze zrobilem kilka dni temu..
Własciwie to myslalem ze problem tkwi w grze i cos sie z nia popsuło, ale nie co jakis czas zaczyna mi sie tak zdazac na pulpicie, dziwnie bez niczego nagle czarny ekran mryga i wszystko staje i potem niby wraca do normy ale tak sie nieda.. niewiem co mam robic w sumie;X czy formata odrazu czy co, prosze o pomoc..

mam Geforca 4mx, celerona 2.4, 256 ramu ale mam dostac teraz na dniach kostke 515 wiec w razie czego bedzie wiecej...

  • 0

#2 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 14 01 2008 - 23:28

Nie formatuj partycji systemowej. Tutaj problem wyraźnie leży w sprzęcie. Podaj jeszcze markę, model oraz moc (Watt) zasilacza. Znajduje się on w obudowie (lewy, górny róg). Spisz dane z tabliczki znaminowej zasilacza.

Kiepskie zasilacze często powodują takie problemy... :thumbsup:

  • 0

#3 tOmMaZZZ

tOmMaZZZ

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 15 01 2008 - 00:30

Jesli dobrze spojzalem na to o czym mowisz to- a przyznaje nieznam sie:D- to jest to NTT system 230V ale w kazdym razie wiecej niepisze w miejscu w ktorym wskazales;p Rano sprawdze dokladnie bo teraz w ciemnosciach niebede sie wyginal, ale nigdy wczesniej niemialem takie problemu:/ skoro to wina zasilacza to co moglo sie z nim stac ? Komputer niejest az tak stary zeby od tego sie zniszczyl:p chyba;d
  • 0

#4 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 15 01 2008 - 00:36

230V jest w każdym gniazdku elektrycznym... Na dodatek mylisz volt'y z watt'ami. Moc zasilacza wyrażamy w watt'ach, np. 350W. Nie zmienia to faktu, że zasilacz do wymiany, ponieważ po pierwsze to na pewno jakiś "no-name", który może tylko stwarzać zagrożenie dla sprzętu, a po drugie jest najwyraźniej przyczyna problemu.

Na Allegro znajdziesz zasilacze marki Delta. Tanie, ale sto razy lepsze od "no-name'ów"...

Niemarkowy zasilacz może spalić się w każdej chwili, może także "pociągnąć" za sobą kilka innych podzespołów komputera. Taki zasilacz praktycznie nie posiada żadnych filtrów i zabezpieczeń, przez co jest narażony na spięcia...
  • 0

#5 tOmMaZZZ

tOmMaZZZ

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 15 01 2008 - 10:34

No sprawy sie pogorszyla, teraz ciagle sypie mi sie wszystko na pulpicie i komp sie sam resetuje; o jesli to zasilacz to odrazu go wymienie, tylko czy aby napewno wszystko bedzie pasowało ? Przegladalem allegro i znalazlem chyba dobra oferte zasilacz
Taki chyba jest ok? I mam nadzieje ze wymiana takie zasilacza niejest sprawa zbyt skomplikowana i mozna Ja samemu przeprowadzic bez udziłau specjalistow:p?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych