Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dźwięk podczas nagrania i dziwne zachowanie mikrofonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kbkm

kbkm

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 25 05 2013 - 16:15

Witam serdecznie.

 

Użytkownikiem Win7 jestem już kawałek czasu, jednak takie coś przytrafiło mi się pierwszy raz. Mam problem z dźwiękiem transmitowanym przez mikrofon.

 

Opiszę dokładniej sytuację, bo wiem że potrafię namieszać w razie gdyby coś było nie do końca jasne proszę dopytać.

 

Otóż. Siedzę przy komputerze i rozmawiam na skype, mój głos dochodzi bez szumów i problemów do słuchacza (kogoś z kim rozmawiam) jednak gdy włączę sobie cichutko film czy puszczę muzykę ktoś z kim rozmawiam słyszy dokładnie wszystko co jest odtwarzane. Problem ten występuje też np. podczas nagrywania filmów z gier, rozmawiam na skype, gram i nagrywam film. Kiedy później go oglądam, głos od kolegi ze skype słychać dwa razy, tak jak by jeden konkretny a drugi odbicie głosu (echo)

 

Na team speak, gdy rozmawiam z kumplami sytuacja jest ta sama. Słyszą mnie dobrze, ale kiedy wchodzimy w grę oni słyszą dźwięk z gry (to bardzo przeszkadza), muszę go wyciszać a wiecie jak się gra bez dźwięków. Jednak gdy wchodzę do ustawień mikrofonu na ts, i daję begin test to siebie samego słyszę jak bym stał w jakiejś kaplicy echo odbija się z 6 razy.

 

Może mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu?



Użytkownik kbkm edytował ten post 25 05 2013 - 16:16

  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 28 05 2013 - 17:22

Efekt studni wskazuje na to, że coś Ci się sprzęga. Natomiast to że inni słyszą wszystko co odtwarza komputer na opcję nagrywania 'what you hear'.



  • 1

#3 kbkm

kbkm

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 29 05 2013 - 16:27

Dobrze, możesz mi w jakiś sposób wytłumaczyć jak wyeliminować mój problem?


  • 0

#4 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 29 05 2013 - 20:38

Nie jestem pewien :) wrzuć screena z dźwięk-> nagrywanie(ewentualnie dorzuć jeszcze jakieś z ustawieniami).


Użytkownik bipiw edytował ten post 29 05 2013 - 20:39

  • 0

#5 kbkm

kbkm

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 29 05 2013 - 20:45

Proszę :)

/uploads/imgs/pre_1369853074__screen.png



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Mikrofon dźwięk nagranie



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych