Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dźwięk przestaje nagle działać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawel7488

pawel7488

    Początkujący

  • 72 postów

Napisano 24 01 2011 - 23:14

Witam wszystkich forumowiczów :D
Mam dosyć denerwujący problem z dźwiękiem. Otóż często lecz nie zawsze dźwięk przestaje mi działać podczas oglądania filmów, filmików (wydaje mi sie ze częściej jak oglądam przez internet),a szczególnie przy przewijaniu. Lecz co ciekawe jak ponownie uruchomię komputer to dzwiek znów działa prawidłowo (czasami musze kilkukrotnie go uruchomić). Dodatkową wskazówką jest to ze jak wezme glośniki na maksa (microlab 7c) to lekko slychac lecz dzwiek jest niewyraźny... na sluchawkach juz tego nie slychać. Głośniki są na pewno sprawne gdyż jak podpinam pod telefon to jest wszystko ok. Raczej podejrzewam ze jest to problem z oprogramowaniem. Sterowniki karty graficznej przeinstalowalem ( Creative SB X-Fi Xtreme audio), kodeki tez jeszcze raz zainstalowalem (k-Lite codek pack 5.51 i real alternative 2.01) i dalej to samo. Pracuje na Windowsie XP SP3 ( nie jestem pewnien ale chyba na SP2 nie bylo takiego problemu), moją przeglądarką jest Mozilla Firefox. Jeżeli w złym dziale umieściłem temat to bardzo przeprawszam i proszę o przeniesienie. Czekam na jakiekolwiek propozycje i z góry dziękuję. Pozdrawiam

  • 0

#2 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 24 01 2011 - 23:59

Sterowniki aktualne ze strony producenta?

  • 0

#3 pawel7488

pawel7488

    Początkujący

  • 72 postów

Napisano 25 01 2011 - 00:06

Według Creative Software AutoUpdate mam najnowsze sterowniki do karty dzwiekowej wiec raczej nie to

Pomoże ktoś? Najlepiej ktoś kto sie zna :D

Użytkownik Wujek Celdur edytował ten post 25 01 2011 - 17:31

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych