Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dysk SATA. Sterowniki na USB problem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kopecki997

Kopecki997

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 20 07 2008 - 17:34

Witam! Mam w komputerze płytę główna ASRock 939SLI32-eSATA2. W tej płycie nie ma wejscia na stacje dyskietek, nie widzę żyby były. Poszperałem po necie i znalazłem jeżeli plyta obsługuje w biosie USB to można sterowniki do SATA wrzucić na PenDrive. Postanowiłem tak zrobić wszystko szło dobrze, włączyłem instalacje nacisłem F6 zainstalowałem sterownik do Win_32 doszłem do dzielenia na partycje mam podzielone prawie równo 40 Giga na 40 Giga. Klikam instalacje na dysku C i wyskakuje taki błąd że na dysku znajduje się już folder \Windows i moge zainstalować windowsa w tym folderze ale tamte pliki zostaną usunięte. Gdy klikam żeby usnoł te pliki wyskakuje mi że mam wsadzić do stacji dysklietek A dyskietke z sterownikami sata dołączona do płyty głównej. Mogę wybrać też inna lokalizacje ale tak wyskakuje ten sam błąd. Co mam zrobić? Robiłem już tą płytę Windowsa ze Sterownikami tylko po ładowaniu plików przed kliknięciem Enten żeby zainstalować windowsa i póżniej F8 żeby zaakceptować regulamin, to wyskakuje błąd cos o urządzeniach podłączonych nowo do komputera i że mam włączyć w trybie awaryjnym. Proszę o pomoc.

  • 0

#2 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 20 07 2008 - 19:14

Podłączenie stacji dyskietek masz na dole płyty, pod gniazdem PCI. Dyskietka będzie ci niestety potrzebna, z tego co się orientuje nie da się tego obejśc z pendrivem

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych