Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duży problem z systemem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tobijahu234

Tobijahu234

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 23 12 2016 - 13:33

Witam, na start mogę powiedzieć, że to długa historia. Ale pilnie proszę o pomoc.

No więc wszystko zaczęło się od bardzo długiego uruchamiania systemu, dowiedziałem się, że jest to spowodowane usługą svchost, ktora pozerala 50% CPU. Bardzo to spowalniało komputer. Postanowiłem coś z tym zrobić. Okazało się że to była wina tego głupiego Windows Update. Miałem problemy z zatrzymaniem tej uslugi, ostatecznie się udało, usunąłem wszystkie aktualizacje z Windows Update(Jakieś 3GB), obciążenie procesora spadło, wyłączyłem Windows Update w usługach i wogóle już nie zamierzam tego używać. No ale co się okazało, nagle patrze a w właściwościach komputera zamiast 4gb jest wykorzystywane 3 gb ramu, a GHz procesora także spadło !

Było 4,3 GHz a teraz jest 3,7.

Co mam z tym zrobić, teraz gry działają dużo wolniej a Fifa 17 jak przedtem śmigała tak teraz nie chce nawet ruszyć :wallbash: .

League Of Legends na bardzo wysokich przecietnie miałem 150-200 FPS, a teraz do 100 nawet nie dobija, są nawet ściny...

 

Pytanie brzmi czy mogę to jakoś sam naprawić i czy wogóle istnieje taka możliwość ?

Planuje zrobić formata, ale czy to coś pomoże ? :ohh:

 



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 23 12 2016 - 14:39

Zrób reset CMOS (BIOSu) na początek. Szkoda że nie napisałeś co to konkretnie za PC i jaki OS.



  • 0

#3 Tobijahu234

Tobijahu234

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 23 12 2016 - 17:37

Zrób reset CMOS (BIOSu) na początek. Szkoda że nie napisałeś co to konkretnie za PC i jaki OS.

Mogę konkretnie wiedzieć jak mam reset BIOSu zrobić ?

Co do parametrów komputera to proszę:

-4gb RAM(3gb w użyciu)

-Procesor AMD 6 Core

-Karta GeFroce GTX 750

 

System operacyjny 64 bit, Windows 7.



Użytkownik Tobijahu234 edytował ten post 23 12 2016 - 17:41

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych