Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drukarka tania w eksploatacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pectu333

Pectu333

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 16 02 2016 - 11:44

Witam,

Poszukuję drukarki laserowej, która będzie tania w eksploatacji, cena drukarki myślę że do max 500-600zł.

Ważną kwestią dla mnie jest też dostępność zamienników tonerów i tuszy, miałem do czynienia już z drukarką, którą miała kiepsko dostępne zamienniki, gdy kupiłem na allegro to okazało się że są strasznie słabej jakości, po długich poszukiwaniach jedynie na dobretonery.pl znalazłem zamienniki do których nie miałem zastrzeżeń, dlatego tym razem chcę urządzenie do którego będą dostępne wszędzie dobrej jakości zamienniki.

 

Druk ma być tak średnio kilka stron w tygodniu - Czy w tym przypadku lepszą opcją nie byłaby czasem drukarka atramentowa ? jestem bardziej przekonany do laserowych ale jeżeli będzie możliwość kupna atramentowej w dużo niższej cenie drukarki i materiałów eksploatacyjnych a tusz nie wyschnie to skłoniłby się ku atramentowej.

 



  • 0

#2 Namewell

Namewell

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 17 02 2016 - 11:52

Jeżeli kilka razy w tygodniu zamierzasz drukować to atramentowa może być, nie bój się, tusz nie wyschnie przy takiej intensywności druku. Z tańszych urządzeń mogę polecić HP 5510. Spokojnie znajdziesz łatwo dostępne materiały eksploatacyjne do tej drukarki, chociażby w sklepie "dobretonery", który wymieniłeś na pewno znajdziesz odpowiednie zamienniki, miałem okazję kupować tam toner i jakość była bardzo dobra, więc bez obaw.

Co do zamienników na allegro to nie ty jedyny się natknąłeś na podróbki, dlatego lepiej kupować takie produkty u sprawdzonych sprzedawców.

Wracając do tej drukarki HP, to jest ona odpowiedzią na ostatnie zdanie w Twoim poście, jest tania i ma nieduże koszty materiałów eksploatacyjnych, także świetnie się nada.



  • 0

#3 rossyk

rossyk

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 17 02 2016 - 13:00

Ja też jestem w trakcie wyboru urządzenia, co sądzicie o hp p1102W?? Ktoś z Was posiada? Jak z dostępnością zamienników?


  • 0

#4 Pectu333

Pectu333

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 24 02 2016 - 13:05

Zdecydowałem się na zakup HP p1102w, znalazłem za niecałe 400zł, tonery od producenta dobretonery ma również w przystępnych cenach, więc koszty będą niewielkie.

 

Jeżeli kilka razy w tygodniu zamierzasz drukować to atramentowa może być, nie bój się, tusz nie wyschnie przy takiej intensywności druku. Z tańszych urządzeń mogę polecić HP 5510.

Zastanawiałem się nad tą drukarką, lecz jednak wybrałem HP p1102w.


  • 0

#5 rossyk

rossyk

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 15 03 2016 - 12:33

Ja też ten model zamowiłem, jakie byście zamienniki polecili??


  • 0

#6 Namewell

Namewell

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 18 03 2016 - 14:43

Zdecydowałem się na zakup HP p1102w, znalazłem za niecałe 400zł, tonery od producenta dobretonery ma również w przystępnych cenach, więc koszty będą niewielkie.

 

Zastanawiałem się nad tą drukarką, lecz jednak wybrałem HP p1102w.

 

Zgadza się, z tego co pamiętam ten producent daje 12 miesięczną gwarancję na zamienniki także dokonałeś dobrego wyboru drukarki :)


  • 0

#7 sompek1

sompek1

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 09 07 2016 - 00:14

Tylko Polski producent Brother z rodzajów DCP. Posiadają najtańsze tusze pokroju ok.5-15 zł (jakoś tak) jeśli chodzi o zamienniki, chyba że zestawy się kupuje. Sam koszt drukarki może nie jest super niski ale zwraca się w porównaniu do renomowanych HP itd, które mają "wykrywacze podróbek kardridży". Raz miałem to po napełnieniu kardridża musiałem za każdym drukowaniem resetować i wciskać super unikalny kod... żal.


  • 1

#8 przemo91

przemo91

    Początkujący

  • 48 postów

Napisano 13 07 2016 - 20:14

Autor wątku chciał drukarkę tanią w eksploatacji więc napewno laserowa będzie tańsza od atramentowej bo sam toner jest dużo wydajniejszy. Sam osobiście nie tak dawno kupiłem BROTHER HL-1210WE słyszałem dużo dobrego o tej firmie i jak narazie sam też jestem zadowolony.


  • 0

#9 sometime1

sometime1

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 15 03 2017 - 11:30

No i ja mam taką samą drukarkę i kupuję co jakiś czas na DobreTonery.pl zamienniki tuszu bo ten oryginalny jakoś za szybko wysechł. Generalnie drukareczka bardzo fajna i śmiga bez zarzutów :)


  • 0

#10 beny32

beny32

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 27 08 2017 - 11:18

Tak jak pisałem w innym temacie zastanawiam się nad zamówieniem z tego sklepu dobretonery, ale... poczekam jeszcze na wiecej opinii. Jestem czlowiekiem ktory przed zakupem woli dobrze sprawdzic i przeanalizowac zanim wyda pieniadze - tak jest najlepiej ;)


  • 0

#11 Sklep.Zgeneration

Sklep.Zgeneration

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 14 09 2017 - 11:59

W tym przypadku również mogę polecić jedno z urządzeń Brothera, patrząc głównie pod kątem taniej eksploatacji i dobrej jakości zamienników tuszy w rozsądnej cenie. Do kwoty 500zł masz naprawdę szeroki wybór, oczywiście lepiej opłaca się zamówić w sklepie internetowym.



  • 0

#12 DRT_com_pl

DRT_com_pl

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 12 02 2018 - 13:38

Doradziłbym Samsunga ML-2160, ale moim zdaniem w takim przedziale cenowym lepiej sprawdzi się jakaś drukarka firmy Brother. 



  • 0

#13 HitMeClown

HitMeClown

    Początkujący

  • 48 postów

Napisano 14 02 2018 - 22:48

Ja też jestem w trakcie wyboru urządzenia, co sądzicie o hp p1102W?? Ktoś z Was posiada? Jak z dostępnością zamienników?

 

Jest dobra dostępność zamienników, dobre są ActiveJety, AT-85N są ponad 2x tańsze od oryginałów, do tego bardzo wydajne


Użytkownik pawel315 edytował ten post 15 02 2018 - 14:33

  • 0

#14 przemo91

przemo91

    Początkujący

  • 48 postów

Napisano 09 03 2018 - 19:11

Jest dobra dostępność zamienników, dobre są ActiveJety, AT-85N są ponad 2x tańsze od oryginałów, do tego bardzo wydajne

 

Zgadzam się, ja używam zamienników firmy Actis. Mają bardzo wachlarz wyboru. Jeśli chodzi o drukarkę ja bym wolał brothera.


  • 0

#15 lejla85

lejla85

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 24 04 2018 - 10:36

ja też szukam malej i taniej w eksploatacji drukarki. Potrzebna mi do domu, bez skanera, sam druk, polecacie jakiś konkretny produkt? Miałam juz drukarkę brother i nigdy wiecej, cos w hp szukam ale sama juz nie wiem czy to dobry wybór, moze inna marka lepiej... hmmm......


  • 0

#16 HitMeClown

HitMeClown

    Początkujący

  • 48 postów

Napisano 01 05 2018 - 13:39

ja też szukam malej i taniej w eksploatacji drukarki. Potrzebna mi do domu, bez skanera, sam druk, polecacie jakiś konkretny produkt? Miałam juz drukarkę brother i nigdy wiecej, cos w hp szukam ale sama juz nie wiem czy to dobry wybór, moze inna marka lepiej... hmmm......

 

A co z Brotherem było nie tak? To najlepsza budżetowa marka..

I najważniejsze: drukarka ma być kolorowa czy mono? Jeśli patrzysz za tanimi  atramentówkami to na pewno nie HP, więcej nerwów niż drukowania.

Jeśli drukarka mono to poleciłbym Samsung SL-M2026, cena ok 250 zł, dobra jakość wydruku, trochę głośna, ale to nie najważniejsza cecha drukarki ;)

Z kolorowych to Epson L310, ale jakość wydruku dokumentów nie powala. Ze zdjęciami dobrze sobie radzi.


  • 1

#17 mis456

mis456

    Początkujący

  • 94 postów

Napisano 04 05 2018 - 08:47

Może coś z CISS, np Espon L3070?


  • 0

#18 FixSerwis

FixSerwis

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 06 05 2018 - 14:01

Doradzałbym coś z firmy Brother, bardzo porządna firma i fajny dostęp do tanich tuszy. Warto wydać trochę więcej na sam sprzęt - zwróci się podczas eksploatacji. 


  • 1

#19 Skalski688

Skalski688

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 18 05 2018 - 11:02

Ja ze swojej strony mogę polecić niezawodną drukarkę Brother j124. Tu masz recenzję ten drukarki. Ja płacę 40 zł za zestaw 10 tuszy. Takiej oferty nie widziałem u innych producentów. Za zamiennik Lexmarka płaciłem 100 zł za jeden tusz.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych