Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drukarka do zdjęć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Deseczka

Deseczka

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 10 12 2011 - 09:53

Witam

Jestem malarzem i chciałbym spróbować w warunkach domowych drukowanie limitowanych, kolorowych reprodukcji swoich prac. Zdjęcia robię Canonem G10, obrabiam w kompie i chciałbym uzyskać dobrej lub bardzo dobrej jakości wydruk na jakimś odpowiednio sztywnym papierze fotograficznym, do oprawienia w ramę lub antyramę.
Marzy mi się zminimalizowanie kosztów wydruku wynikających ze zużycia atramentu, myślałem o zastosowaniu jakiegos systemu stałego zasilania atramentem (CISS).
Chciałbym znaleźć drukarkę fotograficzną A4 (a jeśli cena nie zabije to może A3 ?) która będzie miała możliwość zastosowania CISS.
Czy ma ktoś doświadczenia w tym temacie i może coś polecić, doradzić ?

  • 0

#2 stepowicz

stepowicz

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 10 01 2013 - 16:53

Witam, zajmuję się amatorsko fotografią, również miałem problem ze znalezieniem czegoś porządnego do wydruku zdjęć w wysokiej jakości. Aktualnie korzystam z canona kupiłem go na http://www.inksystem.pl/printer-ciss/canon/pro9000.html tylko nie wiem czy cena by tobie odpowiadała. Najbardziej mi zależało na formacie A3, dużej rozdzielczości i dokładności, dlatego ją wybrałem. Jeżeli chodzi o CISS to nie zastanawiaj się, tylko bierz. Na początku też trochę się wahałem, czy to dobry pomysł, ale jednak fundusz szybko się zwraca. Pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych