Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drukarka HP Deskjet 3550 a Seven


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 SanDiego

SanDiego

    Początkujący

  • 86 postów

Napisano 25 07 2009 - 13:11

Witam,

Mam problem z drukarką Hewlett Packard 3550, ponieważ po zainstalowaniu Windowsa 7 RC niby jest zainstalowana, ale z wykrzyknikiem i nie ma w menedzerze urządzeń sterowników.
Jest to troche dziwne, bo ostatnim razem sterowniki zainstalowały się same i wszystko było git, a teraz są problemy.
Sterowniki od XP nie działają, a pod Vistę nie ma.
Czy ktoś ma pomysł, lub sterowniki pod Sevena do tej drukarki?\


Pozdrawiam

  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 25 07 2009 - 13:18

Spróbuj tego
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...947&lang=en
System wybierz : Windows Vista

  • 0

#3 SanDiego

SanDiego

    Początkujący

  • 86 postów

Napisano 25 07 2009 - 17:29

To już testowałem, nie działa

Albo chociaż powiedzcie gdzie mam szukać pliku w Viście żeby w sevenie podać mu ten sterownik




// Połączone /macsch

Załączone miniatury

  • Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg

  • 0

#4 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 26 07 2009 - 16:59

Witam,

Mam problem z drukarką Hewlett Packard 3550, ponieważ po zainstalowaniu Windowsa 7 RC niby jest zainstalowana, ale z wykrzyknikiem i nie ma w menedzerze urządzeń sterowników.
Jest to troche dziwne, bo ostatnim razem sterowniki zainstalowały się same i wszystko było git, a teraz są problemy.
Sterowniki od XP nie działają, a pod Vistę nie ma.
Czy ktoś ma pomysł, lub sterowniki pod Sevena do tej drukarki?\


Pozdrawiam

Czyli rozumiem że już raz zainstalowałeś Windowsa 7RC?, i wtedy instalowałeś sterownik do drukarki i sterowniki ci się zainstalowały?. Jeśli tak to na pewno masz sterowniki na płycie oryginalne więc wejdź w opcję Otwarcia nie w opcje Auto, tam poszperaj, tam powinieneś mieć różne rodzaje sterowników pod 32b pd 64b i pod różne Windowsy. Po próbuj który z nich zaskoczy.
Ja mam też nieraz mam problem z sterownikiem pod moją drukarkę, w opcji Auto nie wszystko zawsze się zainstaluje. Zrobię format partycji instaluję z powrotem tego samego Windowsa a nie wszystkie sterowniki się zainstalują, sterownik drukarki tak a sterownik do skanu nie lub brak pliku studia graficznego. Dlatego warto zaglądnąć do zawartości płyty co i jakie sterowniki są na niej zapisane. Próbujesz otwierając pliki z końcówką : nazwa.exe.
  • 0

#5 SanDiego

SanDiego

    Początkujący

  • 86 postów

Napisano 26 07 2009 - 17:09

Powiem tak: Instalowałem już wcześniej Windowsa 7RC i on automatycznie mi zainstalował sterownik do tej drukarki, co więcej ściągnął jakieś uaktualnienie z Windows Update. Teraz nie odnajduje drivera i przy ikonce hpdeskjet3500 series mam wykrzyknik albo znak zapytania
  • 0

#6 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 26 07 2009 - 17:11

A to teraz rozumiem instalując W 7 on już sam ściągnął sterownik. czyli pod adresem www.hp.pl pownien istnieć sterownik.
Podaj pełne oznaczenie twojej drukarki np. hp 3550xx lub hp xxx 3550xx.
  • 0

#7 SanDiego

SanDiego

    Początkujący

  • 86 postów

Napisano 26 07 2009 - 17:14

Taki głupi to nie jestem.
Do HP 3550 nie ma już sterowników od Visty wzwyż
Podłączyłem tą drukarkę do lapa, gdzie Vista jest i wsio elegancko weszło, próbowałem nawet Sevenowi podać ścieżki ze sterownikiem (plikiem), tym który Vista sobie zainstalowała, ale Seven nadal wywala, że nie może odnaleźć sterownika ;/
Wg menedżera urządzeń jest to hpdeskjet 3500, a na drukarce jest hp deskjet 3550
  • 0

#8 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 26 07 2009 - 17:28

Ale W 7 w czasie instalacji sam sobie ściągną sterownik do twojej drukarki, a może ściągnął poprawkę umożliwiającą instalację tej drukarki. To musisz szukać na stronie M$ może oni mają sterownik bo na str, hp nie ma sterownika do W 7.
Albo przeprowadź aktualizację W 7 i wtedy próbuj zainstalować sterownik od drukarki.
  • 0

#9 SanDiego

SanDiego

    Początkujący

  • 86 postów

Napisano 26 07 2009 - 17:45

No cóż, na stronie M$ nic nie znalazłem dot. mojej drukarki
  • 0

#10 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 26 07 2009 - 18:12

Czyli pozostaje ponowna instalacja W 7.
  • 0

#11 SanDiego

SanDiego

    Początkujący

  • 86 postów

Napisano 26 07 2009 - 18:23

Hmm no spróbuję pyknąć format, ale wątpię że to coś da

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych