Skocz do zawartości


DravisPL

Rejestracja: 10 gru 2014
OFFLINE Ostatnio: 16 08 2015 17:23
-----

Moje tematy

RADEON R9 280 KONTRA GEFORCE GTX 670

12 12 2014 - 19:15

Witam!
Utworzyłem ostatnio temat dotyczący wyboru karty do 900 zł z obozu Nvidii lub Amd. Poprzedni temat nie cieszył się zbytnim zainteresowaniem. Ale zostawmy to.Szukałem kart z pojemnością równą lub powyżej 2 gb pamięci GDDR 5  i szyną pamięci równą 256-bit.
Wybrałem dwie karty:
  • Radeon r9 280 
  • Geforce GTX 760
Obydwie karty są bardzo dobre, ale nie posiadam zasilacza do takowych kart, więc proszę o wypisanie propozycji zasilacza do 150 zł.
Oczywiście karty są produkowane przez różne firmy
  • MSI
  • ASUS
  • Gigabyte
  • Sapphire
  • Palit
W tym temacie proszę abyście wypisali którą firmę wybrać i dlaczego.
Najważniejsze piszcie plusy i minusy dla obu kart.
Specyfikacja kompa:
  • OS:Windows 7 64-bit
  • CPU: Intel Core i7 3.4GHz
  • RAM: 6GB DDR 3 665 MHz(9-9-9-24) Firmy Elpida
  • PŁYTA GŁÓWNA: PEGATRON 2AB6
  • GRAFIKA: NVIDIA 8600 GTS
  • MONITOR: ACER 17'' :((
  • Oto co udało mi się odczytać z zasilacza
  • MARKA:HP
  • Model: DPS-460DB-3 A
  • MAX POWER:460 W

Karta będzie kupiona 1-2 tygodnie przed lutym. A do tego czasu proszę o wypisywanie plusów i minusów obu kart.

(czy jak kupie ten zasilacz to będzie zgodny z resztą kompa).


Pomoc w doborze karty graficznej.

10 12 2014 - 19:56

Witam!

Jestem szczęśliwym posiadaczem komputera marki HP z systemem Windows 7 64-bit. Mianowicie 2 miesiące temu spaliła mi się karta Nvdia Geforce GTX 460 wersja 1GB. Karta została zamieniona na Geforce'a 8600 GTS. Niestety nie jest to karta z wyższej półki. Na poprzedniej karcie mogłem spokojnie siąść w zimowy wieczór przy grach takich jak: Far Cry 3, Wiedźmin 2 czy Tomb Raider. Niestety ta karta pozwala mi narazie tylko na Fifę 12.

Planuję więc kupno nowej karty z obozu Nvidia lub Amd. Budżet jaki zamierzam przeznaczyć na kartę to od 500 do 900 zł. Karta zostanie najpóźniej kupiona w lutym więc można liczyć na jakieś promoocje.

Oto karty które mam na oku:

W załączniku dodaję dokładną specyfikację komputera i zdjęcie zasilacza(zrobione mikrofalówką :D)

MOC ZASILACZA TO OK.430W