Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doświadczenia z p2p


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 marsiero

marsiero

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 22 02 2008 - 20:08

Na wstępie moje doświadczenia jako osoby która od kilku dobrych lat korzysta z dobroci p2p.
Co uważam o poszczególnych najbardziej znanych (czyli tych których ja używałem) programach;
-Kazaa; używanie tego programu kończy się zapchaniem komputera najgorszym syfem, szpiegami i lawiną wirusów
-Filetopia; mało kto używa a osiągała największe szybkości, sieć torrent i kazaa mogły się schować, nie rozwijana
-Emule: czyli zamulacz... jak ktoś lubi czekać tygodnie.... i muł....
-Ares; porażka prędkości, kanciasty:p łatwo nabrać się na aresgold
-God; porażka z przeglądarką
-Bearshare; nie ufam

-sieć Torrent; nadzieja p2p którą dla mnie upadła wraz z momentem w którym bittorrent przeszedł na stronę RIAA i im podobnym (korzystałem chyba ze wszystkich możliwych programów do tej sieci)

Pozostaje dla mnie zagadką jak można używać uTorrent skoro wszyscy wiedzą że współpracują z Bittorrent??

ja proponuje wam coś co używam od pewnego czasu a ma niezłe wyniki czyli allpeers http://www.allpeers.com/

Naprawdę fajny porgram/dodatek, który może nie jest lekki, który wymaga firefoxa, ale daje niezłe prędkości.

Jedyny na dzisiejsze czasy.

Tip; jak pominie się po wgraniu programu, opcję rejestracji działa on jak zwykły program do torrentów

pozdrawiam

  • 0

#2 BlackJack

BlackJack

    Początkujący

  • 105 postów

Napisano 22 02 2008 - 23:24

Polecam DC++ ;)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych